UAB "Laiptukas" vadovo Agniaus Vobolio nekompetencija Skaityti skundą!

Neilas (Ne Anoniminis)
Komentaras
Beje, Agniu Vobolis Youtube yra paskelbęs vaizdo klipą (kaip atsaką į mano pateiktą faktinę vaizdo medžiagą apie UAB "Laiptukas" darbo broką), apie neva jo pataisytą laiptasiją (objektas - Rokiškyje), prie kurios perdarmo ir sumontavimo jis nė piršto nėra prikišęs, nes A. Vobolis iki šiol bijo ir vengia užsakovo, kaip velnias kryžiaus, ir į Rokiškį Agniaus nė su šautuvu nenuvarysi.

Bijodamas išviešinimo, Vobolis net komentarų funkciją po savo filmuku atjungė.

Kaip matyti iš A. Vobolio Youtube pateiktos nuotraukos, laiptasija perdaryta, laiptai sumontuoti, ir puikiai stovi... be UAB "Laiptukas" trigrašio įsikišimo.

Ačiū už REKLAMĄ!
Gintas
Komentaras
Cha cha. Agnius Rokiskyje gerai per kepala gavo, i Karkazus jau bijo vaziuoti. Greitai nepatenkinti klientai visai uzspeis i kampa, kaip kokia ziurke. Ka tada darys, tiek prisidirbes? Geri vaizdeliai youtube apie uab laiptuko nesamones, rekomenduoju.
Agnius Vobolis
Komentaras
Neilai gal jau kokia knyga isleisk su savo fantazijomis.
Ideta nuotrauka Rokiskio tos pacios uzbaigtos sijos.
Filmuoti ir deti tureklu video kuriu AS NEDARIAU cia daugiau negu kvaila. Kur cia tie zadeti teismai pareiskimai ??? Nieko nesulaukiu. Tai susitinkam teisme tik ten negalesi fantazuoti kaip internete. Agnius Vobolis
Kažkas Loja
Komentaras
O karavanas eina...
Dar viena labai konkreti situacija:
https://www.youtube.com/watch?v=0xD33JSkx1o&t=3s

Darykit išvadas apie visokius "laiptukus".