Moby / Klaipėda / 2012-03-11 / xxxx263702

Užknisa karaoke vakarai Charlie picerijoje Klaipėdos Akropolyje (31)
Charlie pica » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Šeštadienio vakarą su draugais susitikome Charlie picerijoje Klaipėdos akropolyje. Aptarnavimas, maistas ir gėrimai kaip ir daugelyje panašaus lygio "restoranų" turi dar daug erdvės kur tobulėti, tačiau dėl ribotų finansinių išteklių tenka rinktis tai kas prieinama. Be to vakarą sugadino ne tai, o nerealiai prasta animacija su pusdurne animatore, gebančia klientam pareikšti, kad jei jiem nepatinka tai eikit namo. Paleido muziką kad nebeitų susikalbėt ir prasidėjo idiotų karaoke vakaras.
Maža to didžioji dauguma dainų rusiškos,pasijunti kaip kokioj metelicoj. Jei lietuviai turi dar bent kiek gėdos ir prie to mikrofono lenda tik pusprotės spoguotos paauglės bandydamos bent jau tokiu būdu pritrauktin į save dėmesį, tai rusam gėdos barjero neegzistuoja, ir staugia jie į ta mikrofoną pro šalį kad ner kur dėtis tenka atsistot ir eiti lauk iš kavinės.
Gerbiami kavinės administratoriai, negadinkite ir taip trapaus kavinės Įvaizdžio šitais karaoke vakarais. Sutaupysit pinigų jei atsisakysit, ir be jų šeštadieniais akropolis pilnas klientų norinčių išleisti pinigų ir ramiai pasėdėti skambant paprastai muzikai. O karaoke palikit japonams, jie specialiai eina i kursus ir mokos dainuoti, kad negadintu nervų kitiems staugdami pro šalį. Galima klausytis namiškių ar bendradarbių bliovimo į mikrofoną, bet svetimų žmonių klausytis nei malonu nei smagu. Realus vakaro gadinimas, juolab pati animatorė visiška bebalsė.
Varaką teko praleisti kitoje kavinėje, ir artimiausiu laiku, kol nepraeis pyktis ir nusivylimas teks pro charlie praeit pro šalį.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus