Aplinkosauga / Vilnius / 2012-06-19 / xxxx377718

GIA (Gamintojų ir importuotojų asociacijos) vadovas A.Skinulis pažeidė įstatymus (5)
GIA-Gamintojų importuotojų asociacija A.Skinulis » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

VTEK (Vyriausioji tarnybinė etikos komisija) priėmė 2012-06-05 sprendimą, kad Skinulis su savo bendru pažeidė įstatymus. VTEK www viskas surašyta www.vtek.lt/vtek/index.php?option=com_content&view=article&id=1007:informacija-apie-2012-05-0-posdyje-priimtus-sprendimus&catid=28:vtek-posdiai

Kas galėtų paneigti, kad Vilniaus RAAD yra permėm palankus šiems asmenims? Nes RAAD veikla neįrodo kitaip.
Ir kokie normalūs verslininkai ar save gerbiančios įmonės bei importuotojai po to gali dirbti su tokios abejotinos reputacijos "asociacija"?

Citata:
- Povilas Baltusevičius ir Alfredas Skinulis pažeidė Įstatymo nuostatas

Komisija, įvertinusi tyrimo metu surinką medžiagą, nusprendė, kad buvęs Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros vyriausiasis specialistas Povilas Baltusevičius, nepraėjus vienerių metų laikotarpiui, tapęs gamintojų ir importuotojų asociacijos GIA valdybos nariu, kurią kontroliavo eidamas pareigas valstybinėje tarnyboje ir įsidarbinęs UAB „Biosistema“, kuri yra GIA steigėja, direktoriaus pavaduotoju, pažeidė Įstatymo 18 straipsnio nuostatas.

P. Baltusevičiaus tiesioginis vadovas A. Skinulis taip pat kaip ir jo buvęs pavaldinys įsidarbino toje pačioje asociacijoje vadovu.

Todėl Komisija priėmė sprendimą, kad buvęs Povilas Baltusevičiaus tiesioginis vadovas Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros vedėjas Alfredas Skinulis, nepraėjus vienerių metų laikotarpiui, įsidarbinęs asociacijos GIA vadovu, kurią kontroliavo jam tiesiogiai pavaldūs tarnautojai, pažeidė Įstatymo 18 straipsnio nuostatas.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus