Siudikas Erikas » Gydytojas, gydymas, pacientų atsiliepimai
Siudikas Erikas
Psichologai
Siudikas Erikas » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Tomas
Komentaras
Psichologas Erikas Siudikas verčia rusų psichologų straipsnius ir publikuoja kaip savo. Taip apgaudinėjami žmonės. Keletas pavyzdžių:
Straipsnis „Mirę“ santykiai: kas mus sulaiko?“. Publikuotas jo vardu portale delfi, facebooke, jo puslapyje ir kitur. Šitą straipsnį parašė Gennady Maleychuk (originalas Малейчук Геннадий, „Что нас держит в "мертвых" отношениях?“).
Kitas straipsnis „Kaip išlaikyti tvirtus santykius poroje?“ patalpintas jo puslapio skyrelio „Mano parengti straipsniai“. Niekur nepaminėta, kad čia irgi tik vertimas (originalas Галина Никишина „Несколько правил для создания прочных отношений“).
Ar galima pasitikėti apgaviku - spręskite patys.
Tomas
Komentaras
Dar vienas vogtas straipsnis "Psichologas Erikas Siudikas apie skyrybas: išeiti ar likti?". Ir vėl tikras autorius ne jis! Originalas: Ионкина Светлана Юрьевна „Как пережить развод? Уйти или остаться?“
Pats pradėjau ieškoti informacijos apie šituos staraipsnius po to, kai viena Eriko Siudiko nusivylusi pacientė pasiskundė, kad Eriko konsultacija ne iš tolo nepriminė pamąstymų jo straipsniuose. Ji tikėjosi išgirsti panašių patarimų kaip jo publikacijose, bet neišgirdo nieko panašaus. Dabar žinote kodėl. Nes straipsniai vogti.
Nijolė
Komentaras
Pats jus vagis. Tai puikus psichologas. Ir kaip galima daryti išvadas iš vienos konsultacijos?? Tikėjosi auksinės piliulės??
Tomas
Komentaras
Gerbiama Nijolė (t.y. Erikai), ar publikuoti svetimus straipsnius savo vardu nėra vagystė? Aš nurodžiau originalų pavadinimus, galit surast ir pamatyti kad jie patalpinti žymiai anksčiau nei juos išvertė ir pas save patalpino Erikas Siudikas. Ir taip, žmogus perskaitęs straipsnius galvojo kad gaus bent kažkokia pagalbą per pirmą konsultaciją. Už tą konsultaciją gi sumokėjo pinigus. Ji tikrai nesitikėjo auksinės piliulės, bet ten buvo tikra tragedija. Labiausiai jai įsiminė ilgos tylos minutės, kur nei žmogus nežino ką pasakyti, nei psichologas jam padeda. Jos komentaras buvo toks "pas nemokamą mokyklos psichologę buvo žymiai geriau". Gal kažkam jis ir "puikus psichologas", bet tai nepakeičia fakto, kad jis savo vardu publikuoja svetimus straipsnius ir taip vilioja apgautus skaitytojus.
P.S. Kitas psichologas, be jokios auksinės piliulės, padėjo jau po pirmo susitikimo, tai kad daryti išvadas galima.
Laiminga Kliente
Komentaras
Keista skaityti tokį atsiliepimą apie šį psichologą. Girdėjau apie jį aibę gerų žodžių. To pasekoje pati dalyvavau Eriko Siudiko moterų paramos ir savęs pažinimo grupėse. Jos buvo turtingos.. Po jų toliau tęsiu asmeninę terapiją jau kuri laiką. Man ir mano rato žmonėms tai geras ir stiprus psichologas. Milašiūno knygoje “Psichoterapija kaip ir kodėl?” skaičiau, kad psichoterapija tai ilgalaikis savęs pažinimo procesas, o tai, kad pirmas susitikimas būna ne toks koks norėtųsi, apie tai būtina kalbėti su psichologu ir dirbti, o ne išeiti ir teisti. Galbūt esu neteisi, bet tai mano nuomonė ir supratimas.
Steponas
Komentaras
Ką tik baigiau pas Eriką terapiją. Supratau daug ką, pamačiau save iš šono. Supratau ką daryti toliau. Ačiū Jam. Rekomenduoju, stiprus psichoterapeutas
Tomas
Komentaras
Gerbiami "Laiminga Kliente" ir "Steponai" (t.y. gerb. Erikas Siudikas), nejaugi manot, kad žmonės tiek buki, kad patikės? Patikės tuo, kad "laimingi klientai" sėdi internete ir ieško skundų apie jus, o vėliau rašo ten teigiamus atsiliepimus? Jums pavyko ištrinti neigiamus atsiliepimus apie jus kituose puslapiuose (pvz. vinted forume). Čia matyt nepavyksta, todėl ir tenka rašyti apsimetant patenkintais klientais. Jei jau čia rašinėjat, tai gal atsakysit man, kodėl po to, kai paskelbiau kad jūsų straipsniai vogti, jus neparašėt nei vieno naujo straipsnio? Bijot vėl būti pagautas verčiant rusų psichologų darbus? Ar pagaliau supratot, kad vogti negerai?
Donatask
Komentaras
ATKREIPIAME SKAITYTOJŲ DĖMĖSĮ Į TAI, JOG TAM TIKRA NEIGIAMŲ KOMENTARŲ APIE PSICHOLOGĄ ERIKĄ SIUDIKĄ DALIS, KURIE SKELBIAMI VIENO SUINTERESUOTO ASMENS, SUSIJUSI SU TIKROVĘ NEATITINKANČIA INFORMACIJA, SIEKIANT PAŽEMINTI PSICHOLOGO ERIKO SIUDIKO DALYKINĘ REPUTACIJĄ.

Redakcijoje nuolat pastebimi neadekvatūs komentarai, suinteresuoto asmens, dažniausiai pasivadinusio Tomo vardu. Komentarai nuolat cenzūruojami, tačiau dėl didelio piliečio aktyvumo, komentarų srautų, deja, ne visada pavyksta sukontroliuoti.

Iš pradžių komentarai būdavo šmeižiančio turinio, žeminantys patį asmenį ir jo išsilavinimą. Kiek vėliau, šis asmuo pradėjo komentuoti prisidengdamas nepatenkintais ir nusivylusiais klientais. Šiuo metu pastebimi šmeižiamojo pobūdžio komentarai dėl psichologo publikacijų viešoje erdvėje. Susisiekus su kitais portalais, išaiškėjo, jog šis asmuo dažnai pasirašo ir kitų asmenų vardais. Tokiu būdu, suinteresuotas asmuo, išreikšdamas savo nuomonę psichologo atžvilgiu, siekia suklaidinti skaitytojus. Todėl prašome Jūsų nekreipti dėmesio į neigiamus komentarus ir siūlome savo nuomonę susidaryti susitikimo su psichologu metu.

Dėl šių anksčiau paminėtų aplinkybių suinteresuoto asmens veika vertintina kaip šmeižimas, tai yra, veika atitinka nusikaltimo, numatyto LR BK 154 straipsnio požymius. Visi turimi duomenys (šmeižiančio turinio komentarai, IP adresai ir kt.), yra išsaugoti ir perduoti Erikui Siudikui dėl teisminės bylos inicijavimo.

Su Eriku Siudiku daug bendradarbiaujame, juo pasitikime. Jis padeda mums atsakyti į daug probleminių klausimų, yra padėjęs ir aktyviai dalyvavęs ne vienoje ne pelno siekiančioje organizacijoje. Tai žmogus, visa siela atsidavęs psichologijai, todėl esame pasiruošę ginti psichologo teises tam, kad tai nepasikartotų ir su kitais specialistais.
Gediminas
Komentaras
Keista skaityti tokį neigiamą atsiliepimą apie Eriką. Kiek jį pažįstu sunku įsivaizduoti, kad gali kažkam kilti tiek agresijos. Tačiau visokių žmonių yra, visi turim savo nuomonę.
Su Eriku padarėm didelį darbą jo kabinete ir mano gyvenime, rekomenduoju jį visiems savo draugams, kolegoms tiems, kuriems reikia tokios pagalbos. Vertinu jį ir žaviuosi.
Tomas
Komentaras
Dar keletas faktų apie psichologo Eriko Siudiko straipsnius. Psichika eu portale 2016-04-30 paskelbtas strapsnis "Erikas Siudikas: kokie santykiai verti kovos?" Iš antraštė ir frazės straipsnio įžangoje "Ši santykių problema mane privertė susimąstyti.." galima pagalvoti, kad ji rašė pats Siudikas. Bet dėja, originalas paskelbtas 2015 metais, autorius Ширяева Эльвира Геннадьевна, pavadinimas "За какой брак следует бороться." Erikas grasina teismais už šmeižtą, bet nekaip nepaaiškina kaip jo straipsniai atsiranda rusiškuose puslapiuose anksčiau nei pas jį. Jei jis tą padarytu, iškart ištrinčiau savo komentarus. Tikrai neturiu tikslo "PAŽEMINTI PSICHOLOGO ERIKO SIUDIKO DALYKINĘ REPUTACIJĄ", noriu tik sužinoti tiesą apie jo straipsnius.
Tomas
Komentaras
Aišku Erikui paskutiniu metu kažkaip dingo įkvėpimas rašyti naujus straipsnius. Bet tai netrukdo savo vardu skelbti senesnių (ankščiau išverstų?) publikacijų. Pvz. Moteris lt portale 2018-01-08 paskelbtas straipsnis "MOTERS SAVIVERTĖ: KAIP JĄ PAKELTI?". Parašyta kad autorius "psichologas Erikas Siudikas". Bet rusiškai identiškas straipsnis publikuotas 2014 metais, autorius Конькова Майя, pavadinimas "Как поднять женскую самооценку".
Dar kartą perspėju žmones, nesirinkite psichologo pagal reklamas internete, pagal publikacijas (kurios galimai yra "paskolintos" iš kitų) ir tuo labiau pagal anoniminius atsiliepimus internete (dauguma iš kurių gali būti netikri). Nedarykite tokios klaidos, nes ji gali brangiai kainuoti.

Nora
Komentaras
Tomai, koks yra jūsų interesas čia? Jeigu sakote, koks jis blogas, tai gal turite parekomenduoti, kas jūsų atvžvilgiu, yra geras pschologas?
Parašykite apie šį gydytoją!..
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus