Voldemaras Zacharka / Šiauliai / 2011-11-20 / xxxx966813

IKI tinklo nepaslankumas ir nenoras atsakyti į skundus (26)
IKI » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Šio skundo galėjo ir nebūti, jei IKI administracija būtų parodžiusi norą padėti savo klientams. Kadangi tokius kaip aš atsakingi asmenys laiko nevertais dėmesio, tenka savo nusiskundimus išdėstyti čia.

Šių metų lapkričio 18 dieną prieš pat 16 valandą apsilankiau IKI CENTO parduotuvėjė Šiauliuose, Vytauto-Medelyno gatvių sankryžoje. Žmonių eilėje susidarė nemažas debesis, tad nekantrieji paprašė nusiplūkusios pardavėjos-kasininkės skambučiu išsikviesti padėjėją. Paaiškėjo, jog tuo metu tebuvo likusios tik dvi salės darbuotojos; gi antroji sušilusi iškrovinėjo į lentynas prekių pritrombuotus konteinerius. Apie šypsenas iš pardavėjų lūpų bei ypatingą mandagumą nebuvo ko nė svajoti, greičiau jų mimikoje galėjai įžiūrėti kažką panašaus į klouną, kuris jau seniai užsimanė į tualetą ir dėl to nebegali žiūrovams suteikti malonios nuotaikos. Ir tai suprantama! Iš fiziškai perkrauto žmogaus nesąmonė būtų reikalauti kokybiško darbo. Ką šiuo atveju padarė IKI administracija? Ogi absoliučiai nieko! Visai neseniai šios sistemos krautuvės apsijungė į bendrą vienetą - netgi su bendromis prekybos kortelėmis. Taigi, užteko iš netoliese esančio stambesnio prekybos centro atsiųsti porą darbuotojų, ir klausimas būtų išspręstas. Deja, į savo sistemos giminingų parduotuvių veiklą IKI vadovybėje, ko gero, iš širdies nusispjauta. Pasiuskit!

Yra ir kitų trūkumų. Prieš kurį laiką panaikintas valytojos etatas, tad dabar salę ir aplinkinę parduotuvės teritoriją kopia bei bomžų nuo konteinerių tuberkuliozinius spjaudalus sušluoja pačios pardavėjos, po to palaimingomis šypsenomis pasirodančios... maisto produktų salėje! O ten joms rūpesčių tikrai užtenka. Reikės rimčiau pasiteirauti atitinkamų įstaigų, ar ši teritorijos bei vidaus patalpų priežiūros tvarka tikrai atitinka sanitarinius normatyvus?

Taigi, prieš eidami į IKI atidžiai pamąstykite, ar ne sveikiau būtų nukulniuoti kilometru toliau, bet užtrukti trumpiau?

Ir dar. Jei ir toliau IKI vadovybėje bus reaguojama į nusiskundimus tik šitaip, bus galima paieškoti trūkumų žymiai daugiau.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus