Rasa / Vilnius / 2011-12-01 / xxxx777670

Parduotuvės IKI (26)
IKI » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Parduotuvių IKI tinklas masiškai apgaudinėja žmonės. Pirkau Šeškinės IKI parduotuvėje bandelę taip sakant "su varške", varškės ten nerasta, nes viduje bandelė buvo tuščia, tik plonu sluoksniu patepta seno senumo išdžiūvusios varškės iš vidaus(kaina jos 1.09), toliau ten pat pirkau karštą bandelę su špinatais , jos neįmanoma buvo valgyti, nes tešla buvo kepta sename aliejuje, kartus skonis, nes tame pačiame aliejuje kepa matyt metus laiko.
Toliau, kainos užkeltos baisiai, kopūstų salotos su krapais kainuoja 19 LT, Maksimoje tokios pat 10 LT, IKI padaro nuolaidą, aliejui, kuris su nuolaida kainuoja 7-8 Lt, kai Norfoje be nuolaidos kainos 5-6 LT.
Siūlau baikuotuoti IKI paduotuves, nes kainos nežmoniškos, plėšo iš žmonių, o Šeškinėje jie monopolistai, vargšai pensininkai neturi kur eiti, tai neša pinigus į IKI iš vienos gatvės pusės ir iš kitos Ikiukas. O kokybės nerasta, nueini ir tiek pinigų palieki, kad sakai sau paskutini kartą ėjau.
IKI yra nesąžinigi ir plėšantys iš paprastų žmonių (senukų) pinigus, parduoda viską aukštom kainom ir kalba apie "kokybę". Vaikčiokyte žmonės į Norfa ir į Maksima, ten sąžininga konkurencija ir mažesnės kainos .

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus