Asta / Vilnius / 2012-09-03 / xxxx961652

Atsiimti siuntą Lietuvos pašte - misija (ne)įmanoma? (7)
Lietuvos paštas » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Lygiai prieš savaitę gavau Lietuvos pašto pranešimą, jog mano vardu gauta siunta, kurią dėl man nesuprantamų priežasčių turiu atsiimti ne savo Žirmūnų mikrorajono pašte, o Pasiuntinių pašte Kirtimuose (Rodūnios kelias 9).
Bandant susisiekti ant pranešimo buvusia vienintele nuoroda - matyt bendruoju Lietuvos pašto telefonu - buvo prašoma kreiptis 8-18 val. Išnaršius internetinius puslapius, tik vieninteliame pavyko rasti Pasiuntinių pašto darbo laiką 7-22 val. (http://118.lt/imones/pasiuntiniu-pastas/8243787
)
Kitą rytą nuvykus nurodytu adresu, likau nemaloniai nustebinta, jog darbo laikas 10-19 val. Esu dirbantis žmogus, tad nurodytomis valandomis man nėra paprasta po keletą kartų vykti į miesto pakraštį. Nejaugi taip sudėtinga ant pranešimo nurodyti darbo laiką?
Naiviai tikėjausi, jog siuntą man galės pristatyti jei jau ne į namus, tai bent į mano mikrorajono pašto skyrių, kaip kad paprastai būna. Deja, susitarti nepavyko.

Šiandien į Pasiuntinių paštą susiruošiau ir vėl. Dėl visa ko informacijoje dar kartą pasitikslinau apie darbo laiką. Gavau patvirtinimą - 10-19 val. Taigi po darbo, prieš 19 val. skubėjau siuntos atsiimti antrą kartą. Deja... prie užrakintų durų telefono ragelyje išgirdau paaiškinimą, jog "dirbame iki 18 val."
Negalėjau patikėti, kaip taip gali būti, juk dar prieš kelias valandas man tvirtino kitaip. Į savo pastabą gavau atsakymą "Matyt, primiršo...". Dar bandžiau aiškinti, jog jau ne pirmą kartą nepavyksta atsiimti siuntos, tačiau, man buvo pasiūlyta pabandyti dar kartą - kitą kartą.
Ir, žinoma, tą kitą kartą vėl rasiu laiko ir vėl važiuosiu. Nes prieš Lietuvos paštą, kaip ir prieš kokią Maximą, Lietuvoje nepapūsi...

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus