Justinas / Panevėžys / 2017-10-29 / xxxx905717

Maksim Ščerbinskij - Galaxy Tab Pro - skelbiu.lt (2)
Maksim Ščerbinskij » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Tikiuosi, bet kas ketindamas pirkti iš šio piliečio dėvėtą elektroninę įrangą atsižvelgs į mano patirtį ir verčiau pasirinks patikimą žmogų. Su šiuo apsukriu pardavėju susidūriau ne vienintelis pirkdamas planšetinį kompiuterį, tik mano atveju situacija dar liūdnesnė - nupirktas daiktas su mirusia pagrindine plokšte ir aibę problemų. Išvados po diagnostikos: remontuoti neapsimoka. Planšetinis skelbime buvo nurodytas praktiškai be jokių trūkumų, beveik "naujas". Pirkau išperkamuoju mokesčiu per Lietuvos paštą tikėdamasis išvengti nemalonumų, bet deja. Pardavėjas delsė išsiųsti planšetinį kompiuterį, nors tą žadėjo padaryti kitą dieną po apmokėtos perlaidos už siuntos mokestį (turbūt sudėjo neveikiančias dalis, nes tam turėjo apsčiai laiko). Galiausiai išsiuntė prekę su mėnesio atsiėmimo terminu. Nepastebėjau jokių išorinių matomų defektų, tad nusprendžiau priimti, nors planšetinis kompiuteris neįsijungė (vėlgi galvojau išsikrovęs, nes visą savaitgalį praleido siuntų išskirstymo punkte).
Na kaip jau ir puikiai supratote, krovimas nedavė jokios naudos, nebuvo jokių gyvybės ženklų, o paskambinus ponui Maksimui šis teigė, kad prieš išsiųsdamas pagriebė pirmą po ranka pasitaikiusį pakrovėją, todėl patarė pabandyti kitą įkrovėją, kas žinoma taipogi nepadėjo. Skambučio metu norėdamas apsidrausti ir įteigti savo tiesą paminėjo, kad jis ne tik patikrino planšetinį kompiuterį prieš pat siuntą, bet dar ir išsiuntė šiltą ir pabrėžiu - įjungtą (Na, juk turi skambėti įtikinamai. Nors jei kada siųsčiau kokį elektroninį daiktą paštu – niekada jo nepalikčiau įjungto, bet Maksimas pats puikiai supranta savo motyvus). Galiausiai Maksimas paminėjo, kad aš turbūt sukėliau planšetėje trumpą jungimą pajungęs ją savo namuose, čia buvo lūžio taškas leidęs suprasti, jog papuoliau į sukčiaus pinkles.
Visiems perskaičiusiems linkiu teisingai nuspręsti na, o ponaitis Maksimas jau gavo progą pabendrauti su pareigūnais kuomet buvo iškviestas dėl pareiškimo. Svarstau paduoti šį veikėją į teismą vardan teisybės: turiu pokalbių išklotines, SMS žinutes, visus čekius. Gal atsilieps žmonių, susidurusių su panašia situacija, norėtųsi žinoti kiek realiai galimybių turiu įrodyti šio žmogaus kaltumą teisme. O galbūt yra ir dar daugiau apgautųjų su kuriais galėtume susikooperuoti.

Gairės: elektronines iranga nepatikimas deveta elektrone iranga telefonai kompiuteriai plansetiniai
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus