Mindaugas TiuchtaSkaityti skundą!

Algirdas
Komentaras
atsiprasau apsimelavau.
Viktoras
Komentaras
Nukentėjo mano kolega. Melagis sukčius, nesilaiko savo žodžio. Saugokitės tokių žmonių. Nekonkretus, nesąžiningas.
Marius
Komentaras
netiesa ir esate melagiai nes tik sugebate smeisti zmogu. viskas ten gerai su Mindaugu . Pavydas visada tokiem kaip Viktoras ir Algirdas( nors Algirdas ir atsiprase nes apsimelavo) yra budas apsmeizti sazininga zmogu.
Viktoras
Komentaras
saziningas ir normalus zmogus.su visais atsiskaitineja ir nera problemu dirbti su juom.
Mantas
Komentaras
visus pazadus vykdo. gerbiamas kolega yra negrazu ie neetiska smeizti savo kolega vien del to kad jis jusu kolega ddirba geriau uz jus. nors pavydas yra lietuviskas bruozas
Mantas
Komentaras
Esu nukentėjęs nuo Mindaugo Tiuctos, melagis sukčius, nekelia ragelio, užblokaves numerį, nežinomų numerių nekelia. Jo įmonės UAB "vila minus" UAB "reflektor" UAB "trys a" visos trys įmonės nemokios arba statusas bankrotas. Pažadą ,kad atsiskaitinėti pradės ir vėl prapuola. Juodina zmones.
Viktoras
Komentaras
Gerb Mantai Kryzanauskai ,
neberasykit , nebepilkit pagiezos ir palikit pykti tik sau ,nes pats prisidirbot. Pykti ir tersti varda UAB TRYS A ( beje asmuo apie kuri rasote visiskai jokiu rysiu neturi su imone TRYS A ). Jei Jus ,Mantai, buvote atleistas is imones TRYS A direktoriaus pareigu del to kad pakenkete imonei ir netinkamai jai vadovavote, nereikia elgtis kaip turgaus bobai, o rimtai pagaloti apie savo padarytus poelgius ir eiti dirbti saziningai kur Jumis pasitikes, nes jusu vadovauta imone UAB Autotaškas turi butent tokius atsiliepimus kokius cia rasote:
Klientų aptarnavimas taip pat prastas - "direktoriui" (bent jau taip prisistato save - Mantas) reikia rašyti ir skambinti po keletą kartų, kad reikalai pajudėtų iš vietos. Sąskaitos reikėjo prašyti keletą kartų, kurią išrašė belekaip ir neviską įrašė, kas buvo padaryta. Svarbiausia, kad buvo sumokėta daug pinigų, bet jokios kokybės ir atsakomybės iš jų pusės. Sudeda pigiausias detales, moki kaip už geras, kas žino, gal ir kitas geras automobilio detales pakeičia blogesnėmis. Negalima tą firma pasitikėti... ir taip toliau mirga internetas uz laikotarpi, kuriama Jus vadovavote UAB AUTASKAS. Nebeskambinkite, pristatynedamas kitomis gerai zinomomis ir saziningai dirbanciu imoniu vardais . Bukit protingas ir elkites kaip tikras vyras. Sekmes ir te padeda Jums dievas.
Mantas
Komentaras
Čia ne Viktoras rašo ,o Brainas arba Rita Kalinina nauja įmonės direktorė! Jeigu esate tokia gera įmonė, kodėl mano laidavimo nenuimate nuo manęs(jau metus laiko, kodėl geras Direktorius Brainas Tarvydas, būdamas vienintelis akcininkas neprisiima laidavimo už savo įmonės automobilio)? O su Jūsų įmonės automobilių važinėja nesusijęs su Jūsų įmonė asmuo? Kodėl lizingo įmokų nesusimokat?
Prigautas
Komentaras
xxxx397719 kazkodel trimis vardais sitas zmogus rasineja o sitas kodas isduoda :))
Altruistas
Komentaras
Teisingai čia apie Mindaugą rašo. Nežinau koks naivus žmogus gali jį ginti. Jis daug kam skolingas. Nedėstysiu smulkmenų, tik mano patarimas visiems - būkite labai atsargūs su šiuo žmogumi. Daug meluoja, gražiai šneka, įsipareigojimų nevykdo ir dar mėgsta viską daryto svetimomis rankomis.