Viktorija / Vilnius / 2012-03-28 / xxxx209459

Įspūdis apie grožio saloną NEFERTITĖ Vilniuje (29)
Nefertitė, grožio salonas Pamėnkalnio g. Vilnius » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sveiki. Rašau norėdama padėti ir apšviesti apie grožio saloną Nefertitė Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje.
Įsigijau kuponą iš www.kiaulėtaupyklė.lt , su kuriuo man priklausė prabangus modelinis kirpimas su gydomąja kauke ir sušukavimu.
Pirmasis įspūdis vos įėjus pro duris, tai labai garsi muzika ir dėmesio nekreipianti į atėjusįjį administratorė (ar kaip čia ją pavadinti), kol neprieini ir neprisistatai. Pakvietė palaukti antrame aukšte. Išsigandau. Lipant laiptais aplinka pasirodė nutrinta, plytelės suskilinėjusios, sienų dažai atsilaupę, aplink nešvara. Pasitiko jauna, egzotinio grožio, dar visai jauna mergina - "kirpėja". Man jos išvaizda pasirodė per išsaukianti ir visai be patirties arba tik visai neseniai pabaigusi. Galvą plovė labai šiurkščiai, tik patrynė patrynė ir nuskalavo. Gydomosios kaukės net nepastebėjau! Gerą kaukę reikia laikyti bent kelias minutes, o čia tik uždėjo neaišku ką ir viskas. Toliau beplaunant galvą iš apačios pasigirdo baisus riksmas, apačioje esanti administratorė rėkte rėkė mano "krpėjai", kad ši nusileistų žemyn. Net krūptelėjau, ji sugebėjo prarėkti ir taip garsiai grojančią muziką. Modelinis kirpimas, kuris man buvo atliktas - skaudžiausia vieta, nes trokštu tik vieno - kad mano plaukai greičiau ataugtų. Skaitosi ji man "parinko" kas man tiktų - tepaklausė ko aš norėčiau. Turėjau viską pati parodyt, paaiškint, nors tikėjausi sulaukti kompetentingo patarimo, parinkimo tai, kas man labiausiai tinka. Nieko ypatingo neprašiau - patrumpinti galiukus (minimaliai) ir padaryti kirpčiukus ant veido. Siaubas! Plaukus man savavališkai iškarpė, kai pastebėjau ką daro buvo per vėlu. Nutrumpino mažiausiai per 5 cm! Toliau iš kirpčiukų ant veido gavosi didelė grifka, kurios net dabar po kelių savaičių sutarkyti neina - plaukai piestu stojasi nors tu ką.
Dar apie aplinką - norėta padaryti KAŽKĄ labai prabangaus o išėjo menkavertis kičas. Bordo tokia spalva visai graži, bet visa kita... Langai nešvarūs, užuolaidos dar srutinesnės, ant grindų įvairūs nešvarumai, ne tik plaukai. Nori nenori pastebi atmestinai sukurtą aplinką.
Nesu aš labai įnoringa ar reikli, bet mano mieste iš kurio esu kilusi, kirpėja dirbo žymiai profesionaliau, atrinkdavo tik tai kas geriausia man.
Nesupratau už ir ką ten paprastai būtų reikėją mokėti 110 lt?! KAINOS PERŽENGUSIOS ABSURDO RIBĄ. DARBO ATLIKIMU IR VISA KOKYBE ESU LABAI NEPATENKINTA IR TIKRAI NEREKOMENDUOJU ŠIO "GROŽIO SALONO". Daugiau gyvenime čia kojos nekelsiu ir papasakosiu savo įspūdžius kitiems. Daugiau nepasitikėsiu tokiomis akcijomis prieš tai smulkiai nepatikrinus tikrosios sitaucijos. Gailiuosi, kad to nepadariau prieš įsigydama kuponą.
GĖDA.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus