Marko / Kaunas / 2011-12-27 / xxxx666135

UAB Rasvila šarvuotos durys (8)
Rasvila » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Spalio 8 d., pasirašiau sutartį su UAB Rasvila dėl metalinių durų pagaminimo bei įstatymo, sumokėjau 400 lt avanso, darbai turėjo būt atlikti iki spalio 25d.
Maždaug po 3 sav. pasiskambinau tam įmonės atstovui Žygimantui ir pasiteiravau kur mano durys, o jis sako mama serga, po savaitės tėvui stogas nuslinko, dar vėliau vaikas susirgo, dar vėliau antras, dar vėliau temperatūra nukrito ir t.t. Supratęs, kad mane mulkina, pareikalavau grąžinti avansą, o jis sako durys jau pagamintos, tik belieka jas įmesti( aišku tas neįvyksta ).
Parašiau pretenziją 2 egz. ir nurodytu adresu ant sutarties, nuvykau jį įteikti pasirašant. Nurodytu adresu Rasvila neradau, sutiktas kieme žmogus paaiškino, kad bene 5 metai čia įmonės nebėra, o žmonės ištisai Žygimanto ieško sumokėję avansus.
Taigi kreipiuosi į vartotojų teises, jie išgirdę įmonės pavadinimą pareiškia, kad reikalas beviltiškas, kadangi ši įmonė senai nevykdo įsipareigojimų ( klausimas kam tada iš vis reikalinga ši institucija jei eilę metų nevykdanti įsipareigojimų įmonė toliau mulkina žmones ) ir pasiūlo kreiptis į policiją arba teismą.
Kadangi jau gruodžio 27 d., ir nebeturėdamas vilties sulaukti durų ketinu kreiptis į privatų Teisės biurą, ketinu prisiteisti visas išlaidas susijusiais su įsipareigojimų nevykdymu ir delspinigius, o taip pat paviešinti šią "įmonę" Rasvila ir atstovą Žygimantą kaip nevykdančius įsipareigojimus

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus