118 informacijos "tikslumas"Skaityti skundą!

Nu Geras
Komentaras
Aišku tavo klausimas nesamoningas.Maždaug stoviu miške prie kreivos eglės ,paskambinu 118 ir klausiu kurioje vietoje baravykai auga.
To Nu Geras
Komentaras
Geras komentaras:)
Skundo Autoriui
Komentaras
Esate vyras lyg ir suaugęs, bet dedatės nesuvokiantis apie tokius dalykus, kad atnaujinti informaciją apie savo įmonės kontaktus yra suinteresuotas darbdavys, o ne 118 kontora. Kokius duomenis pateikė įmonė apie save, tokie ir yra skelbiami, juk telepatijos budu tie duomenys neatsinaujina, ar ne Mariau?
Saulius
Komentaras
O kodel man turetu rupeti, ar ta informacija yra atnaujinta ar ne. 118 teikia informacijos paslauga, parduoda informacija ir turi pasirupinti, kad tai, ka patys parduoda. butu teisinga. Juk jei kokiam supermarkete perki mesa, o ja, pasirodo, jau kirmeles pradejo valgyti nepalauke manes, tai ka, pardaveja pasakys, kad tiekejas nepasirupino ir neatveze sviezios, ir ka, tai pateisinama priezastis?!
Abc
Komentaras
Joo ir man taip nesyki buvo...dabar as jau skambinu tik i 1588
Nimfa
Komentaras
Pirmas komentaras - nevykęs, o antras - dar durnesnis. Kas bendro tarp kontorų, turinčių adresus, ir grybų, kurie auga bet kur, be jokių adresų?... Šmaikštuolis/-ė atsirado...
To Nimfa
Komentaras
Sestas komentaras pats geriausias. pokstininke
Marius (Autorius)
Komentaras
Tai palaukit...Ar man turi rūpėti 118 ar kokių tai firmų vidiniai dalykai?? Negi nuėjus į maisto parduotuvę ir nusipirkus prašvinkusį maisto produktą aš turiu nagrinėti ir domėtis kaip ir kodėl jis prašvinko, koks gamintojas ir kaip tą produktą gamino, koks tiekėjas vežė, koks krovikas iškrovė į sandėlį, kokia parduotuvės darbuotoja tą produktą sudėliojo į lentynas ir t.t.?? Manau, kad mano (kaip prekės ar paslaugos pirkėjo) vienintelis interesas už sumokėtus pinigus gauti kokybišką prekę ir bent minimaliai kultūringą aptarnavimą?? Visa kita man tikrai neįdomu, be to, neturiu nei jokios loginio, nei teisinio, nei moralinio pagrindo kištis į firmų tarpusavio santykius....Tuos dalykus turi spręsti 118 su firmomis, kurios tą informaciją teikia ir tai jų taprusavio reikalas...
Jonas
Komentaras
1 ir 2 komentara tikrai rašė kažkokie myžniarankiai dūxeliai. Skundas tikrai pagrįstas. Ypač turint omeny, kad ta informacija pasenusi ne 1-2 savaitėmis o 2 metais. Tai gal Telekomo tarnyba 118 apskritai nuo savo įsikūrimo nei karto neatnaujino informacijos. Susirinko tuometinius adresus, telefonus ir isivaizduoja, kad nuo to laiko niekas nepasikeitė. Tada paslauga tikrai skirta tokiems vartotojams kaip 1 ir 2 komentatoriai :))
Jonas
Komentaras
P.S. 3 komentatorius irgi silpnai gaudosi aplinkoj. Už teikiamos paslaugos kokybe yra atsakingas paslaugos teikėjas ir jo reikalas pasirūpinti, kad informacija būtu aktuali, o ne 2 metų senumo. Galų gale įmonės kasmet pratęsia sutartis su 118 ir tuo metu tikrai pateikia naujus duomenis.
Mintis
Komentaras
a jie ne sukčiai, tiesiog informacija pasenus. įmonės nepraneša apie išregistravimą arba veiklos sustabdymą, o patiems apsidomėti būtų per daug sudėtinga.
Bet bent kartą per metus duomenų bazę galėtų atnaujinti.
Ajai
Komentaras
Iš tiesų kvaila. Jei paslauga mokama - ji turi būti kokybiška. Kas metus atnaujinama informacija, patikslinama. Jei jau dvejus metus pasenusi informacija - tai jau apsileidimas. Situacija - įmonės duomenys pranešami kas metus, ir kai buvo keičiami telefonų numeriai. Tačiau ir po pusės metų jie vis pateikia senuosius. Buvo en kartų jiems skambinta ir vis iš naujo pranešama, ir raštu išsiųsta informacija. Jau atsibodo kariaut. Kiekvieną kartą sako - gerai, supratom, atsiprašom, nuo šiol patikslintą informaciją teiksim. Ir ką? Ir vėl tas pats iš naujo. Na tiesą sakant jau "užpypino". Porą kartų net patys skambino pasitikslinti. Kadangi gavo pylos iš skambinančių už neteisingą info. Tačiau vistiek daro savo ir tiek. Tai kokia kalba gali būti? Pateisinti? Kaip ir kodėl? Juk ne tik savo prestižą gadina.
Bludintojas
Komentaras
As tai skambinau jiems ir klausiau kokiu metu Menulyje geriausia zuvys kimba tai irgi nezinojo ziopliai...
Uz 118
Komentaras
Nevarykit ant 118, nes is patirties galiu pasakyti, kad kai pasikeite musu imones telefonas ir faksas, jie sekancia diena paskambino (nezinau net is kur jie suzinojo apie pasikeitima) ir patikslino nauja informacija. Sureagavo tikrai laiku ir niekada as neturejau su jais problemu del informacijos tikslumo.
Audrius
Komentaras
karoce lopcheliai visi cia ir 118 tame tarpe!
mes nugalesim!