Gytis / Kaunas / 2011-01-10 / xxxx370985

Amway melas norint pritraukt žmones (32)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

2011 01 09, vaikščiodamas su savo drauge Kaune, iš pažystamo panelės - Neringos Kovalenkovaitės, telefonu gaunu pasiūlymą nužiuot į seminarą apie verslą Klaipėdoj, kuris vyks 2011 01 10. Turėdamas mažų įtarimų, tiesiogiai paklausiu "ar tai ne tinklinis marketingas?" ir "ar tai ne Amway?". Į abu klausimus, gaunu tiesioginį atsakymą "ne". Po trumpo pokalbio papasakoja, kad verslininkai dalinsis verslo strategijomis apie šviesesnę ateitį.

Nuvažiuojam, ten Amway.

Skundas adresuotas mane kviečiusiam asmeniui dėl to, kad mane pakvietė meluodama, akivaizdžiai žinodama, kad tai buvo Amway kompanijos žmonių rengiamas seminaras.

Skundas adresuotas taip pat Amway kompanijai dėl dar dvejų priežasčių:
1) Man iškėlus tiesioginio melo klausimą prieš 4 Amway atstovus, buvo atsakyta, kad tai yra viena iš jų "marketingo priemonių": "jeigu mes sakytume, kad tai Amway iš karto, daug kas nevažiuotų. Tavo atvejis buvo vienintelis, kur reikėjo tiesiogiai meluoti".
2) Seminaras kainavo 10 Lt, pinigai buvo renkami nelegaliai (na šitas nėra labai didelis mano priekaiškas, nes tai puikiai suprantu, kad seminarai reikalauja išlaidų, už viską kvitų neduosi)

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus