BALTIJOS ĄŽUOLASSkaityti skundą!

Actas
Komentaras
Mdaaaa...
Aciu, labai aktuali informacija.
Mintis
Komentaras
Pilnai pritariu skundui. Taip buti neturetu. tikiuosi del tokiu nesamoniu jie greitai bankrutuos.
Vita
Komentaras
man su Baltijos azuolu tas pats velnias,p.Andra/generaline direktore, viena is ju, dirba ir uz darbu vykdytoja ir uz kitus- nieko nespeja, i veida spajudo ir paskui issprogdinusi akis mus kaltina apie tai, kad nesirupiname savo statomu butu, nors ten ieiti be sansu, o prisiskambinti juo labiau... Sakes, baisesnes firmos nesu girdejusi. Dabar pasirinkau Eika- kitas reikalas- net malonu su jais dirbti, net pinigi negaila...bet nors kaip su zmogumi elgiasi. tikrai.
Eziukas
Komentaras
na nieko :) greitai butukai atpigs-tada paziuresim kas laimes:)

Bet kokiu atveju aciu uz patarima:) Isidemesim i azuoliuka:)
Aušra
Komentaras
na mano nuomone visai kitokia, p. Andra visuomet bendrauja gan maloniai, ir susisiekti imanoma, o kas nores kuo nors skustis, tai visada suras prie ko prikibti:)
Marazmas
Komentaras
Aš irgi su p.Andra bendravau, bet man pasirodė, kad ji atvirkščiai per daug maloniai bendrauja. O šiaip keli draugai iš jų butus pirkę, rekomendavo šią kompaniją, kaip patikimą. Taigi pirmiausia pas juos nuėjau ir užsikabinau. Taigi matyt, kiek žmonių tiek skirtingų nuomonių.
Aloyzas
Komentaras
Kažkokie beraščiai surašė šį skundą, pažiūrėkite, kaip parašytas žodis:"prelimenari ", matyt taip ir sutartį skaitė beraščiai, už tai ir problemos kilo:)
Monika
Komentaras
Stosiu į kitą barikadų pusę - visi reikalai su BĄ buvo tvarkomi maloniai, greitai ir be jokių problemų. Sutartis pakeista tiek, kiek mums norėjosi, į visus pageidavimus atsižvelgta ir laiko visuomet suranda...
Rimas
Komentaras
siaip derinant sutarti galima su jais susitarti. bet is pradziu akivaizdziai norejo apgauti. o jurate turejo i sutarti paziureti pries pasirasydama. po musio kumsciais nemojuoja. isdure jus baltijos dubas :)
Saule
Komentaras
1. Jeigu klientas nepaliks bent menkiausio 5000 Lituku uzstato - jis gi po 5 min. apsigalvojes gales tokias pat rezervaciajs atlikti kitose agenturose. Viso jos lauks pasizadejusios sugrizti Jurates B., o pastaroji savo gerus ketinimus zarstys toliau. Zmones, juk Lietuvoj gyvenam, kur zodinis susitarimas nieko nevertas!!
2. Vidaus pertvaru planus galima buvo pateikti per 1-2 men. ik istatybu pradzios. Kas ausimis klause, tas zinojo. Kas svajojo ir varnas skaiciavo - niekuo negalima padeti.
3. Susisiekti su BA zmonemis galima. Tik nereikia po antro uzimto signalo pulti i panika. Galbut tuo metu jusu busimas kaimynas p. Andrai skambino.

O bendrai paemus, but gerai, kad isterikai interesantai neprisiskambintu - ramiau gyventi butu:)
Chm
Komentaras
CHM
Jautaipatyres
Komentaras
Sveiki, manau kad tai dar tik pradžia... O šiaip juos domina ne firmos ilgalaikis imidžas, o kuo daugiai "babkių"...
Egidijus
Komentaras
Noriu pritarti autorės nuomonei apie UAB Baltijos ąžuolas ir UAB Baltijos ąžuolo investiciniai projektai veiklą ir darbo metodus.

Mano istorija dar nesibaigė, tačiau jos eiga tokia: namą pastatė kažkokie atgrubnagiai iš Utenos UAB "Ultvista" (kuri, anot šaltinių, jau subankrutavusi ir sudominusi FNTT). Kadangi butas paskutiniame aukšte (per du aukštus), prasidėjus pavasariui dėl temperatūrų skirtumo stogo perdangose pradėjo kauptis kondensatas. Ponai auksarankiai iš UAB "Ultvista" ne pagal projektą sudėjo stogą, ko pasekoje visas vandenėlis pradėjo kauptis sienose. Aiškiausias brokas ir nieko čia nenustebinsi.

O nustebinti ir įspėti galima štai kuo - jau šeši mėnesiai kaip aš Baltijos ąžuolo šeimynai Makauskams įrodinėju, jog stogas yra kiauras, tačiau - be rezultatų. Tiksliau, su rezultatais - planavęs įsikelti į butą gyventi birželio mėn., šiai dienai vis dar negaliu naudotis butu, įsirenginėti jo, pirktis baldų...

Todėl noriu dar kartą įspėti, kad 1) jei yra alternatyvų, nepirkit nieko iš "UAB Baltijos ąžuolas" ir co 2) jei jau nutiko nelaimė ir įsigijot, tai prižiūrėkit ir dokumentuokit kiekvieną faktą, kadangi, įtariu, jog teismuose tų faktų prireiks.
Cha Cha
Komentaras
kaip matau Makausku seimyna toliau bujoja, o Andra niekaip nesusitvarko su savo isiucio priepuoliais,tai ji graziai bendrauja,jei jai zmogus patinga, arba kaip netasyta ... nuteskia fraze, o giriasi,kad mokslus baigusi, jo... tokios mokytos dar niekas nemate.kiek klasiu baigei,kad tokia gudri ir bandai atlikti visu funkcijas? vietoj to kad daugiau zmoniu butu priemusi, pleso savo maike ir ant visu klientu isiuti islieja.grazu tokiai issilavinusiai poniai sitaip elgtis. beje, jusu pasidiziavimas zveryne ziauriai sutrukinejo. kas skyles uztaisys? gal Saulius? :) su banko pagalba:)
To Aušra
Komentaras
Zinau kad, baltijos azuolui dabar ne piragai:D linksmasis projektas pristabdytas,del finansavimo lesu na ir pan... chebra turekit omeny isigijant nekilnojamaji turta sioje kompanijoje, tikrai nesunku surasti bankuose pazystamus ir pasidometi pries pervedant pinigus