BMS garantinis aptarnavimasSkaityti skundą!

Eziukas
Komentaras
nieko pasaulyje nera amzino...........
Dramblys
Komentaras
BMS ziuriu skundu puslapy populiariausias.. Ir kokio velnio ten pirkt, jei kainos aukstos, o servisas shu##nas ?
Mintis
Komentaras
dėl laiduko tai esmė turūt tame, kad jie turi eilę kompų, kuriuos reikia taisyti, ir tave pastatė į tos eilės galą, kaip ir turėtų būti ir visai nesvarbu koks ten buvo gedimas. galbūt jie kompa pataisė per 10 min.
na kelios savaitės kai kam gali daug kainuoti, užtat kartais geriau apsimoka privačiai nunešt kam nors ir sutaisys tau kompa nors ir mokamai, bet laikas-pinigai.
Jonas
Komentaras
Taiso tikrai be jokio entuziazmo,mano pele taise 3 savaites,sake cia taip iprasta.
Nekompiuterastas
Komentaras
Kompiuterastai tokie jau yra - stabdžių stabdžiai. Ir ne tik BMS. Dirbau reklamos agentūroje ir vis tekdavo ieškoti naujų servisų nes nei vienam netenkino greitis - visą laiką reikėdavo po kelis kartus per dieną skambinti ir spardyti šiknas kad kas nors judėtu. Pakeitėm gal 10 įmonių - visur tas pats. Dabartiniam darbe irgi yra 4 informatikai (nuosavi!), kuriems pagal instrukciją reikia į įrangos gedima sureaguoti ne ilgiau kaip per 4 val. taip jie ir reaguoja - praėjus 3 val. ir 59 min. nors visą tą laiką krapšto nosį. :)))
Logikas
Komentaras
Tai normalu :))) Jei kompas sugenda antrą dieną po pirkimo, reiškia, kad jis kasdien gali gesti. Tai kam kasdien daryti garantinį remontą (365 garantiniai aptarnavimai per metus), kai taisant savaitę gaunasi tik 52... :))))) Visi taupo :)))
Gabija
Komentaras
..........na man taip pat teko pabendrauti su BMS....ispudziai neisbleso iki dabar:) priejus prie vadybininko kuris desineje sedi is karto tave pasiuncia ieskoti vadybininku saleje.......jis turi kazkokia nelieciamybe:)))) na tiek to pasiseka prikalbinti kad jis pabendrautu su manimi .... nustebino tai , kad bendrauja nenutraukdamas akiu nuo monitoriaus , specialiai stebejau i klienta net nezvilgtelejo ( buvau sokiruota – ziuriu i ji ir patiketi negaliu :). )....tai nesuprantu , kas tokius vadybininkus priima i darba , ir kur juos apmoko...nejaugi vadovai to nemato?????? neuztenka to kad prekes prastos kokybes , o aptarnavimas tai is viso kai kuriu vadybininku -TRAGISKAS !!!!!!!!!
.....pirkau viena preke kuria del prastos kokybes teko po savaites grazinti.....preke nebuvo sugadinta , ji veike ,tik kokybe manes netenkino, pagal vartotoju teises jie privalo ja pakeisti arba grazinti pinigelius........preke kuria pirkau , nebuvo patikrinta pries pirkima ji buvo supakuota ir man iteikta :))))) o kada atnesiau is karto paklause ar netycia nebuvo numesta???? tai kaip as galiu zinoti as klausiu - jus tikrinate kada parduodate sako NE...:)))))) tai kaip zinoti kada ji galejo buti numesta?????? poto paklausia kokios salies , as pasiziurejau Kinija.....sako tai ir s...... kokybe, ko tu nori??????? ir taip sako parduotuves vadybininkas, tai kodel jos kaina 70 Lt., o ne pvz. 5 Lt. - jei tai nekokybiska.......
Vienu zodziu BARDAKAS TEN kaip niekur kitur!!!!!!!! laikas vadovams susimastyti apie personala ir prekes ……
Mintis
Komentaras
čia biški ne į tema, bet aš susidūriau su informatikais, kurie moka su c++ ir visokiom kitokiom programom programuoti, bet nesuvokia, kad ish paprasto cd per paprasta cd-romą galima persirašyt filmą į kompą. taip kad, vertėtų susimąstyti, kad programeris nebūtinai yra geras kompiuteristas.
Igoris
Komentaras
uz 4000lt galetai rimtos firmos nusipirkti kompa o ne BMS'e rinkta
Ma
Komentaras
isuokit paslapti, kas Jus taip vilioja pirkti tame BMS'e? smulkmena kokia tai px, bet brangesnius daiktus... taigi permokate bilekiek... ar visi taip patenkinti, kad gali pabuti stiklineje parduotuveje ir pasiryze betkiek daugiau sumoket?
Lolas
Komentaras
del programuotoju kompo hardwariniu klausimu zinojimo: nebutina but ginekologu, kad padaryti vaika.
Gintas
Komentaras
nepamirskite, kad yra daugybe zmoniu, kurie laukia, o kad sutaise per savaite turetumet tik dziaugtis. jei tokia gurdi reikejo paciai ta laiduka prisijungti.
Senis
Komentaras
Užjaučiu įsigijus šlamštą. Teko turėti kelis Lietuvoje rinktus nešiojamus kompus nė vienas ilgiau kaip tris mėnesius padoriai netarnavo. Patariu rinktis žymių firmų nešiojamus kompus, kuriems suteikiama gamintojo 3 metų garantija tada problemų turėsit minimum.
Senis
Komentaras
Užjaučiu įsigijus šlamštą. Teko turėti kelis Lietuvoje rinktus nešiojamus kompus nė vienas ilgiau kaip tris mėnesius padoriai netarnavo. Patariu rinktis žymių firmų nešiojamus kompus, kuriems suteikiama gamintojo 3 metų garantija tada problemų turėsit minimum.
Loxelis
Komentaras
nu as nors or loxelis, bet visi kas raso skundus nera ypatingai protingi, todel visada pagrazina savo nelaime, gaila zmoniu.
Notebookuose CD-ROM ai jokiais laideliais nesijungia, tiesiog isikisa i lizda ir viskas.
Protingi zmones tokio pobudzio skundu neraso, raso luzeriai, kurie perka shuda ir neturi babulkiu bei smegenu isigyti geram daiktui