DALIOS BALDAI - nekokybiški baldai (34)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sveiki, nuriu įspėti visus būsimus "Dalios baldų" klientus!

Užsisakėme virtuvę, gamybos terminai nevėlavo, bet..... kai atvežė baldus, tokio vaizdo net nesapnavome. Kokybė, lyg būtų gaminta garaže, skylės kreivai sugręžtos, kai kurios detalės kreivai supjautos, lentynėlių briaunos neturi stačių kampų, stalčių bėgeliai ne tie.

Vienų detaliu trūko, kitos neatitiko matmenų nurodytų užsakyme, lentynų kraštai aptrupėję (gal su pjūklu pjovė?) ir maišas varžtų. Surinkimo insturkcijos gauti nepavyko, ją privalo duoti, bet nesiteikė. Matyt todėl, kad už surinkimą jie prašo 500 Lt (neblogai ar ne), neva jų meistrai mintinai moka rinkti baldus ir be instrukcijų. Manau, jie nenori, kad klientas pats rinkdamas baldus matytų kokia tikroji gaminio kokybė. Be to, jų surinkėjas rinkdamas baldą turi galimybę pabaigti tai, ko nesugebėjo pabaigti gamybos ceche, bet už papildomą surinkimo mokestį - 500 Lt.

Taigi pareiškus savo nepasitenkinimą, jie per kelis kartus nepataiko atvežti tinkamų trūkstamų detalių, vienas nuo kito stumdo ir nieko nesugeba išspręsti.

Pamastykite, prieš užsisakydami, gal vertėtų kreiptis į garažinio lygio firmą, nukopijuos kokią norit virtuvę, kokybė bus kaip "Dalios baldų", o gal net ir labiau pasiseks, tik gaminio kaina bus gerokai pigesnė. O jei ir kažkas butų ne taip, tai bus pateisinama - ko norėt, juk garaže gamino......

Antireklama "Dalios baldams". Gėda! Gėda! Gėda!

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus