Birutė / Elektrėnai / 2009-05-25 / xxxx403642

Foto nuotraukų darymas IKI (31)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sveiki,
norėjau pasidaryti skaitmenines nuotraukas, pasinaudojau viena iš IKI tiekiamų paslaugų - fotonuotraukos internetu.
sudėjau nuotraukas, parinkau formatą ir kiekius, kainą, sumą, o kai patvirtino užsakymą, suma jau buvo beveik dvigubai didesnė.
iš karto parašiau laišką, kad nevykdytų užsakymo, nes nuotraukos kaina ir bendra suma buvo ne ta, kuri buvo pradžioje paskelbta, bet jokio atsakymo negavau, po kelių minučių vėl parašiau laišką, nes telefono paskambinti nebuvo. dienos pabaigoje gaunu patvirtinimą, kad užsakymas atliktas. elektroninis paštas iš kurio jie siuntė patvirtinimus, į kurį, jų teigimu, galima siųsti pastabas ir t.t - neveikia: iki@onlinephotoworld.lt. siunčiau net penkis laiškus, kad nevykdytų užsakymo, nes nauja nuotraukos kaina ir suma man nepriimtina.

pavbir @ gmail . com

* * * Reagavimas į skundą * * *

Gerb. Kliente,

Tesiog Jūs pateikėte užsakymą "ant ribos", t.y. pradėjote teikti užsakymą paskutinę akcijos dieną prieš pat vidurnaktį, o kol visos nuotraukos (buvo siunčiamos 199 nuotraukos) persisiuntė ir užsakymas mus pasiekė - jau buvo po vidurnakčio (todėl Jūsų gautame patvirtinime pažymėta: „užsakymas mus pasiekė 2009.05.25”).

Ir jeigu ateity siųsite nuotraukas paskutinę minutę - bus lygiai tas pats.

Internetu pateikto užsakymo atšaukti neįmanoma. Tačiau visada visi užsakymai "ant ribos" yra perskaičiuojami akcijinėmis kainomis Kliento naudai. Apie tai Jūs buvote informuota el. paštu. Parduotuvėje Jūsų užsakymo kaina taip pat yra pakoreguota.

Pagarbiai,
Wanda Zajączkowska
Fotopaslaugų atstovė

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus