Rasa / Vilnius / 2011-06-22 / xxxx378737

GJENSIDIGE (TPVCA) privalomasis draudimas (14)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Kas planuoja drausti transporto priemonę valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu atkreipkite dėmesį, kad nors GJENSIDIGE draudimas yra sąlyginai pigus, tačiau norint sustabdyti arba nutraukti draudimo sutartį, teks prarasti dalį pinigų. Visų pirma, nuo 2011 birželio mėn. (2011 m. sausio mėn. šis įstatymas dar nebuvo taikomas) jie pradėjo taikyti 2004-03-05 įstatymo Nr. IX-2041 7 str. "Draudėjas turi teisę nutraukti įprastinę draudimo sutartį, apie tai raštu įspėjęs draudiką ne mažiau kaip prieš 15 dienų iki numatomo draudimo sutarties nutraukimo dienos." Tas "pesrspėjimas" buvo elementarus sutarties nutraukimas, kuris įsigaliojo tą pačią dieną, nors faktiškai dar priklausė 15 d. draudimo. Taigi, sustabdžius ar nutraukus draudimą, minusuojama 15 d. laikotarpio draudimo suma. Norint atsiimti pinigus, jie bus pervesti į sąskaitą, atskaičiavus 30 proc. likusios nepanaudotos draudimo sumos. Norint pataupyti ir neprarasti 30 proc., pinigai lieka ir juos galima bus panaudoti kitam draudimui GJENSIDIGE, tačiau draustis per internetą jau negalima bus ir teks apsilankyti pačioje draudimo kompanijoje ir apsidrausti be jokių nuolaidų.

Kas draudžiasi visam laikotarpiui ir nenusimato jokie draudimo stabdymai ar nutraukimai, tai visai priimtinas variantas. Kitais atvejais, draudimas gausis ne ką ne pigiau, ar net brangiau, nei kitose kompanijose.

GJENSIDIGE manipuliavimas teisės aktais ir jų pritaikymas po 8 metų nuo įstatymo įsigaliojimo dienos, neteisingas jų traktavimas bei savo vidaus taisyklių susikūrimas rodo, kad ieškoma būdų, kaip iš draudėjo visais įmanomais būdais papildomai pasiimti pinigų.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus