Jurgita / Vilnius / 2011-09-02 / xxxx858716

IĮ "Sodo bitės" - gražus paslaugos aprašymas be atsakomybės (15)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Kadangi patys neturime daug laiko ir galimybių tvarkytis savo nedidelę veją, nusprendėm pasinaudoti tai atliekančių specialistų paslaugomis. Pasirinkome IĮ "Sodo bitės" teikiamas paslaugas. Sutarėme, kad reikės išnaikinti piktožoles, veją ajeruoti ir patręšti. Vejos turime ne daugiau kaip 3 arus, tačiau sutikome, kad mokėsime kaip už 5 arus, nes mažiau jiems neapsimoka.

Taigi, nupurkšti piktžoles gerb. specialistas dar sugebėjo atvažiuoti, sugebėjo paimtu už tai pinigus, atsiprašyti, kad neturi pakankamai grąžos ir išvažiuoti. O tolimesnių darbų jau laukiame ilgiau kaip mėnesį. Pats paslaugos teikėjas nė karto nesiteikė pats paskambinti ir informuoti, kad neatvyks sutartą ar žadėtą atvykti dieną. Skambinome patys ir vis išgirsdavome naują datą kada planuoja atvykti ir visokiausių keistų pasiteisinimų dėl neatvykimo (pvz., lietus, nors ant musu vejos neiškrito nė vienas lašas; nėra reikiamos ajeravimui įrangos; dėl švenčiamo krepšinio čempionato nėra pakankamai darbuotojų ir t.t..). Galų gale pradėjome priekaištauti ir pyktis, atsisakėme tolimesnių paslaugų ir jau iš principo paprašėme atvežti grąžą, kurios neturėjo po to, kai nupurškė piktžoles.

Žodžiu, viskas kaip ir išssiprendė - nenori teikti paslaugos tai viso gero. Tačiau ramybės neduoda paslaugos teikėjo įžeidinėjimas bendraujant. Po to, kai jam buvo papriekaištauta, kad vietoj pasiteisinimo kodėl mėnesį laiko nesugebėjo atvažiuoti jis gali tik pamikčioti ir nebeturi ką pasakyti, buvau tiesiog pasiųsta eiti ir pasimaivyti savo vaikams, o ne jam. Informavom, kad tikrai patalpinsim atsiliepimus apie jų paslaugas internete ir išgirdom grąsinimą, kad tokiu atveju jie mus paduos į teismą. Tiesiog "tobulas" klientų aptarnavimas...

Negaliu patarti nesinaudoti IĮ "Sodo bitės" paslaugomis, nes tai kiekvieno asmeninis reikalas, ką samdyti, bet patarti būtinai pasirašyti darbų atlikimo sutartį būtina. Tai ir buvo mūsų didžiausia klaida, kad nepasirašėme sutarties ir primygtinai nepareikalavom kvito už sumokėtus pinigus. Tai galbūt būtų paskatinę paslaugos teikėjo užbaigti savo darbą. Mes praradome tik nemažai laiko ir nervų bendradarbiaudami su tokia įmone.

Nemokami patarimai "Sodo bitėms":
1. Jei neturit laiko ir noro priimti užsakymo tai jo ir nepriiminėkit, nereikės galvoti kažkokių pasiteisinimų kodėl nedirbate darbo.
2. Gal bent pasiūlykit klientui pasirašyti sutartį ar išrašyti kvitą už paimtus pinigus, nes klientu gali pasitaikyti kad ir mokesčių inspektorius, ar šiaip norintis įskųsti :).
3. Siūlau investuoti i darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bendravimo su klientais srityje. Įžeidinėti ar siuntinėti klientą mažų mažiausiai neetiška. Labai gailiuosi, kad telefoninio pokalbio neįrašinėjau, į teismą tada jau būčiau ėjus aš. Beje, tuos 2 litus, kuriuos likote mums skolingi, galite panaudoti būtent šiam tikslui :).Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus