Giedrius / Vilnius / 2007-03-08 / xxxx447019

IKI parduotuvėse nepaisoma vartotojų teisių (47)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Per pastarajį pusmetį du kartus buvau atsidūręs IKI parduotuvių apsauginių nemalonėje.

Vienas įvikis įvyko rudenį, kai IKI Grigiškės parduotuvėje iš lentynos ėmiau du alaus butelius, o dėl "gerai" sudėtų butelių iš kito lentynos galo vienas iškrito ir sudužo, tuomet prisistatė apsauginis, ir mandagiai pasakė, kad reikės susimokėti, tačiau aš atsakiau, kad greičiau susitvarkykite lentynas, nes iškris dar daugiau. Tuom viskas ir baigesi.

O vakar analogiška situacija buvo IKI Jaruzalė (Vilnius).
Bet čia apsauginis kaip prisikabino, tai net atsibodo.
Atstovėjo su manim eilėje, kaip šalia kokio nusikaltėlio ir pradėjus skanuoti mano prekes apsauginis kasininkei nurodė įmušti ir tą sudužusį butelį.
Dar stovėdamas su apsauginiu eilėje, jo paprašiau prisistatyti, tai jis man atrėžė "kaip prisistatysiu tai daugiau nebenorėsi" Beja čia firmos Argus apsauginis.

Aš jam pasakiau, kad kol jis neprisistatys, tol nemokėsiu, tačiau jis žinodamas kad yra neteisus vėl atrėžė, kai susimokės, tuomet ir prisistatysiu. Aišku tuomet jau būtų kaip pelė sprukęs.

Aš dar kelis kartus kasininkei pabrėžiau, kad ji neteisingai praskanavo prekes, pas mane du, o ne trys alaus buteliai.

Tačiau apsauginis man pasiūlė nueiti ir susirinkti sudužusį butelį. Aš tada dar kartą kasininkės paklausiau ar ji minusuos prekę kurios mano pirkinių krepšyje nėra. Apsauginis atsakė ne. Tuomet aš palikau visas jau nuskanuotas prekes ir išėjau iš parduotuvės. Sėdau į mašina ir už poros šimtų metrų užsukau į šaunią RIMI parduotuvę.

Reziumuojant:
1. Šiek tiek sugadino man nervų ir laiko.
2. Incidentą stebėjo gal 20 žmonių, tad buvo nemalonu.
2. Elėje už manęs stovėje žmonės papildomai užtruko keleta minučių.
3. Galų gale aš nebepirkau išvis jokių prekių.
4. Ir žinodamas, kad aš teisus, išėjau nesumokėjęs už tą nuo lentynos nukritusi butelį.
5. Parduotuvė, tiek mano, tiek daugelio klientų akivaizdoje susidarė bloga įspudį, ir parduotuvė prarado (savo konkurentams perleido) pajamų dalį kurią būtų sudariusios mano pirktos prekės. Nors ir nedaug, apie 46 Lt. Bet lygiai tas pačias prekes susirinkau RIMI parduotuvėje.
6. Parduotuvės darbuotojams reikėjo atgal po lentynas ir šaldytuvus išdėlioti mano pasirinktas prekes.

Beja neturėjau laiko, bet buvo minčių atsiskaityti kortele ir nepasirašyti ant kvito grafoje "Su suma sutinku". Tada pažiūrėčiau ar išmastytu protingasis apsauginis, kaip man gražinti tuos pinigus.

Taigi gerbiamieji IKI parduotuvėse apsauginiams nurodyta, net jei vyras ir su kostiumu (kuris tikrai gali išmanyti savo teises), ar bobutė ar vaikas, iš visų bandyti išmušti pinigus už sugadintas prekes, net jeigu tai buvo padaryta ne piktybiškai, o dėl netvarkingai išstatytų prekių ar dėl persistengimo sutaupyti vietos, kai iš tarp lentynų vos pavykstą prekę ištrauktį.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus