Viktor / Klaipėda / 2011-05-15 / xxxx404573

Kaip Lietuvos Jūrų muziejus kviečia į svečius, o paskui konfiskuoja bilietus (19)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Savo laiku padariau labdaringa darbą muziejui-akvariumui. Labai gerbiau darbą, kuria vykdę akvariumo darbuotojai (kelėta dienu stebėjau). Kada paleidom įranga (antras tokio unikalumo komplektas Europoje) direktore negailėjo šiltų žodžių. Pakvietė su šeima aplankyti muziejų ir delfinariumą. Paskiau gavau pakvietimus keturiems lankytojams. Atidaviau tos pakvietimus dukrai, kad galėtum su vaikais aplankyti. Ši šeštadieni dukra su vaikais atvyko į muziejų, pateikia pakvietimus, kasoje pajame pakvietimus ir konfiskavo – pasakę, kad jie negaliojančios, nors pakvietime galiojimo termino nebuvo nurodyto, visi antspaudai, registracinis numeris. Dukra sako: „Gražinkite, pakabinsiu ant sienos“ – sako ne. Mes atliekam visų pakvietimų išėmimą(kitaip sakant ekspropriacija, konfiskacija).
Prieš gera mėnesi buvau paskambinės administratoriui su klausimu: „Ar galioja pakvietimai“. Mane užtikrina, kad viska galioja ir galios toliau.
Šaunu – pakvietė į svečius ir prieš nosie užtrenkė duris. Pati durniausia - pritruko pinigų nupirkti bilietus (dukra netikėjo kad taip atsitiks). Nuotaika buvo sugadinta visai dienai.
Papasakojau šia istorija pažystamiems - visi buvo nustebinti.
Liūdna konstatuoti, bet tokiais veiksmais kelėta rėmėjų muziejus prarado.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus