Antanas / Vilnius / 2008-09-01 / xxxx698144

Karas Reklamoje: UAB "Saulės Spektras" - reklama su KALAŠNIKOVU! (22)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Dabar ekononimė krizė, visi skundžiasi, kad nėra klientų.
O mes sužinojome būdą, kaip reikia elgtis su klientais, tiksliau su jų pinigais.
Kaip? O taip, kaip daro UAB Saulės Spektras Vilniuje, įmonės kodas 122569329. El.paštas: info@info.lt, el.paštas jų neveikia.
Siūlyna reklamos paslaugas pradžioje telefonu, skambina telefonu ištiesai visą dieną visom dienom be įšeiginių, ir taip visą ketvirtį, kol pasirašoma sutartis. Sutartį klientas skaito skaito ir jokių pažadėtų dalykų nemato. Laukia laukia ir jokių darbų iš Saulės Spektro pusės irgi nemato. Klientas prašo prašo sąskaitos faktūros už sumokėtą avansą ir irgi jos negauna.
Tada klientas sutinkant su punktu 7.2 Sutarties - nutraukia sutartį per 3 kalendorines dienas.
Tačiau ne, pasirodė, kad Sutaries nutraukti su UAB Saulės Spektras NEimanoma. Punktas toks yra, punktas 7.2 vadinasi, per 3 kalendorines dienas klientas turi teisę nutraukti sutartį savo iniciatyvą, be jokių komentarų. Punktas tox yra, kliento iniciatyva yra ir 3 kalendorinės dienos dar nepraėjo. Bet sutarties nutraukti negalima, pasirodė:) Reklamuokis per prievartą, kliente! Reklamuokis su kalašnikovu, kliente! Pabandyk tik nutraukti Sutartį, kliente!
O jūs, kitos įmonės, kodėl taip nedarote? Imkite ginklus ir jūs, verskite klientus prievartą reklamuotis!:) O kaip kitaip galima spręsti ekonominę krizę!
Ir dar vertas dėmesio momentas: UAB Saulės Spektras dirba vien studentai ir praktikantai, visi jie taip ir sako: mes čia pirmą savaitę, mes čia tik mėnesį dirbame ir pan. Finansininkė pinigus į stalčių deda ir sako: "o apskaitos dokumentą gausite rytoj- poryt, šiandien pas manę nėra blankų".

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus