Kauno KALNIEČIŲ POLIKLINIKA ''puikiai" gydo (12)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sirgau plaučių uždegimu. Gydytoja nusiuntė persišviesti plaučius (privačioj mano nešviečia). Pamaniau jog arčiausiai bus kalniečių poliklinika, tai ir nuvažiavau.

Paėmė mano siuntimą užrašė ant jo numeriuką, kad žinotų, kokia mano nuotrauka. Ir prasidėjo. Kol dar nebuvau pakviesta nusirengti man jau sudėjo štampukus, kad viskas gerai ir nieko nerasta. Tai jau nesąmonė. Galvoju tiek to, gal iškentėsiu nepasakius. Kai kitą dieną atėjau atsakymo, įėjus į kabinetą išgirdau ne "Laba diena", o - KO NORI? Apstulbau nuo tokių kalbų. Tada man numetė siuntimą su atsakymu ir sako viskas. Sakau prašau man duoti ir nuotrauką. Sako, dar čia matai užsimanė nuotraukos. Sakau prašau atnešti, aš neišeisiu iš kabineto, kol negausiu nuotraukos. Sumokėjau 3,5lt ir šiaip ne taip atidavė.

Sunervinta grižtu į darbą ir atsisėdus žiūriu į tą nuotrauką. Pasirodo skaičiai nesutampa. Galvoju gal ir neturi sutapti. Nueinu pas savo daktarę su ta nuotrauka. Sako čia ne tavo nuotrauka. Nuėjau kitą dieną į tą polikliniką ir norėjau nueit pas skyriaus vedėją, bet pamaniau sau - kam nervus sau gadinti, vistiek jie visi bus už savus ir nieko aš nepadarysiu.

Šiaip ne taip atgavau savo nuotrauką. Tai išvados tokios. Su svetima nuotrauka gali paskirt vaistų visokių prigersi, o gal man jų visai nereikia. Arba kitas variantas - atsinešu sveiko žmogaus nuotrauką, o man koks plaučių uždegimas, tai galima taip ir kojas pakratyt. Baisiausia iš viso to, kad tai liečia sveikatą.

Ir parėjus namo pamačius, kad kažkas ne taip, neisi kito ir nenusipirksi.Niekas nepakeis kaip kad kokį supelijusį batoną.

Saugokitės, stebėkit visus kas ką daro. Jei savimi nepasirūpinsit patys, niekam kitam daugiau tai nerūpi.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus