Živilė / Kaunas / 2011-05-13 / xxxx300589

Kelionių/apartamentų prezentacijos - apgaulė (8)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Parašysiu skundą, kad nors vienam žmogui pavyktų apsisaugoti nuo naujųjų aferistų gaujos. Jie yra/buvo UAB "Amber promotions", dabar UAB "Atostogų sandėlis" ir tikiu, jog ateityje bus kiti pavadinimai ir užvadinimai. Ir visai nesvarbu tai ta pati įmonė ar visiškai kita. Esmė ta, kad tai dar vienas "verslas", neužpykite, bet naiviai ir pakankamai tamsiai lietuvių tautai.
Tai po prezentacijų/pristatymų/ala loterijų kauke egzistuojanti įmonė, siūlanti kelioninius apartamentus už "itin patrauklią" kainą ir sąlygas. Svarbiausia tai, kad apartamentus jūs gausite (nors yra tokių, kurie atvykę į vietą jokių apartamentų vis tik negavo), tik kad jų kaina pasirodo visai nėra patraukli (įvedus šių apartamentų pavadinimus į google'ą pamatysite, jog už tokią ir dar geresnę kainą juos ir taip galėtumėte užsisakyti), o ir kai norėsite išvykti atostogauti jums patogiu metu, būtent tokiu metu jokių apartamentų jūs negausite, nes jie, anot šios įmonės atstovų bus "užimti". Ir taip bus pasaka be galo. Tai faktas, patvirtintas jau ne iš vieno pažįstamo žmogaus patirties.
Atkreipkite dėmesį, jog šių įmonių nerasite deklaruojamais neva jų burių adresais (tiesiog nuvykite ir patikrinkite), jų internetinės svetainės taip pat ala „laikinai“ neveikia.
Žodžiu galit ir netikėti, nes ties čia mano pilietinė misija baigėsi. Ir apskritai paėmus nesuprantu kaip žmonės nesupranta, jog gerų daiktų/dalykų reikia patiems su žiburiu ieškoti ir jie patys tikrai pas tave įkyriai neateina...

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus