Pacientė / Vilnius / 2010-09-14 / xxxx420035

Klinika NOVOJE ZRENIJE – akių operacija lazeriu - būkit atsargūs (40)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Vasaros vidury dariausi regėjimo korekciją lazeriu klinikoje Novoe zrenie (Naujas regejimas), kur dirba gydytojai iš Baltarusijos. Susigundžiau reklama, mažomis operacijos kainomis ir galimybe atsikratyti akinių, kuriuos nešiojau 17 metų.

Personalas puikiai priėmė - viskas patiko, greitai išoperavo. Operacija - nieko baisaus, po operacijos džiaugiausi, nes mačiau puikiai. Tačiau netrukus akys ėmė labai sausėti - nebegaliu gyventi be dirbtinių ašarų, o viena akimi vaizdas dvejinasi. Nuskubėjau pas gydytoją, kuris mane operavo (Andrej Radzko), o jis tik skėsčioja rankomis ir kartoja - kantrybės, viskas susitvarkys.

Tačiau man nesusitvarko! Aišku, pati kalta (šykštus moka du kartus!), kad būdama raštinga iki galo nepasidomėjau ir visko neišsiaiškinau, nepasikalbėjau su kitais gydytojais - labai norėjau greičiau gerai matyti.

Naršydama internete sužinojau, kad Novoje zrenije operuoja tik vienu metodu, būtent kuris palieka tokias komplikacijas kaip pastovus akių sausumas ir perštėjimas - jie operuodami daro pjūvį ragenoje! Man pasakė lazeriu - tai lazeriu, aš ir nesupratau, kad lazeriu dar ir pjaustyti akį gali.

O gydytojas Radzko tvirtino, kad operacijos metodas pats geriausias. Daktare, ar tu turi sąžinės? Ne geriausias, bet seniausias! Konsultavausi su kitais akių gydytojais- mano operuota ragena niekada nesuaugs ir mažai tikėtina, kad tas dvejinimasis išnyks! Jaučiuosi bjauriai apgauta, todėl noriu įspėti ir kitus.

Žodžiu, visi, kam rūpi akių sveikata, žinokit, kad dabar akių korekcija jau atliekama be pjūvio. Nebūkit naivūs, kai siūlo operuotis už mažą kainą geriausiu metodu (pigios ir kokybiškos prekės nebūna) ir dar administratorė ragina - vėliau tikrai brangs! Sveikatos sąskaita taupyti negalima! Taip pat pasikalbėkit su kitais specialistais, ar jums iš viso galima daryti operaciją lazeriu.

Dar labai nustebino, kad gydytojas, kuris atliko diagnostiką ir operavo, kalbėjo rusiškai. O čia taip galima Lietuvoje dirbantiems daktarams?

Daug čia prisiliejau. Bėgu lašintis lašų, nes jau nieko nebematau :(

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus