Laurynas / Vilnius / 2011-06-30 / xxxx777670

Nemaloni patirtis restorane Grill Brazil (28)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Rašau dėl nemalonios praėjusio sekmadienio (birželio 26 d.) patirties restorane „Grill Brazil“.

Kai išgirstu terminą „valgyk kiek telpa“, paprastai nekyla jokių netikėtų pavadinimo interpretacijų - susimokėk 34 Lt fiksuotą mokestį ir valgyk tiek, tiek pajėgi iš užkandžių baro ir nešamų mėsų.

Su užkandžiais viskas buvo puiku, tačiau su mėsomis buvo nemenkų problemų. Pirma, meniu parašyto eiliškumo nesilaikoma (nors deklaruojama konkreti tvarka). Antra, meniu žadėtų dešrelių nebuvo, nes, pasak padavėjo, „tiesiog nėra“. Trečia, tai yra ne „valgyk kiek gali", o „valgyk kiek mes atnešime" programa. Paaiškinsiu kodėl.

Mėsą nešė tik vieną kartą po vieną rūšį. T.y. padavėjai padarė vieną ratą ir staiga nurimo (išskyrus vištos sparnelius, kuriuos primygtinai vis siūlė). Kai ir antrą kartą priėjo padavėjas, nešiojantis sparnelius, atsisakėm, nes jau buvome jų priragavę. Atėjo dar kartą. Mandagiai leidome suprasti, kad laukiame kitų rūšių mėsos. Laukėme apie 30 minučių (!), kol vėl pasirodys jaunuoliai su iešmais. Padavėjai buvo pasislėpę, todėl net buvo neįmanoma užsisakyti gėrimų. Kai iešmininkas atėjo dar du kartus su tais pačiais sparneliais, o mes atsisakėme, įvyko toks dialogas:
- Kaip norit.
- Mes laukiam kitos mėsos. Ar bus?
- Abejoju.
- Kaip suprasti?
- Mes uždarome virtuvę po pusvalandžio. Dar pažiūrėsiu virtuvėje, bet labai abejoju (čia turėkite omenyje, kad laukėme 30 min., pokalbio metu buvo tik 20:30, restoranas dirba iki 22:00, o pagal meniu "valgyk kiek gali" maistą siūlomas iki 21:30).

Jaunuolis nueina į virtuvę ir grįžta:
- Yra čia tokios mėsos - gulėjo ant grilio, bet aš jums jos nerekomenduoju.
- Kodėl? Kas su ja blogai?
- Tiesiog nerekomenduoju.

Susinervinome, susimokėjome ir nepalikę arbatpinigių išėjome. Apsilankymas čia galėjo tapti gera tradicija, tačiau neprofesionalus aptarnavimas, nepagarba ir pažadų nesilaikymas iš „Grill Brazil“ atėmė 5 klientus ir sugadino vakarą.

Prieš publikuodamas skundą suteikiau jiems progą pasiaiškinti ir parašiau laišką. Atsakymo laukiau dvi paras. Taip pat parašiau du įrašus ant jų Facebook sienos.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus