Nepirkite batų Urmo bazėje Raudonajame pasažeSkaityti skundą!

Urmo Miestelis
Komentaras
Gal tau reikėtų pas gydytoją apsilankyti dėl prakaituojančių kojų:)... O šiaip tai esi visiška naivuolė,norėdama už 100lt. nusipirkti odinius batus. Keisti tie žmonės...
Jolantai
Komentaras
Jeigu jau skundiesi,tai nurodyk konkretų skyrių,o nevaryk ant viso Urmo bendrai.
To Jolanta Č.
Komentaras
Žinok ir su galu kojos parakaituoja...
Jo
Komentaras
Nu bet ir skundas. man delnai suprakaitavo beskaitant tokius absurdus.
E
Komentaras
tokiu skiliu ir Vilniuje yra.
Ji
Komentaras
protas pirkt batus bazej ir dar uz 100lt tiketis odiniu,ir aplamai bazej nieko doro negalima rast,ka kalbet jau apie avalyne ar drabuzius.
Šykštus Moka 2 Kartus
Komentaras
Ko čia užsipuolėt moteriškę? Visai gali būti, kad bazėj odiniai kainuoja 100 lt, ypač jei visam skyriuj maždaug vienodos kainos. Be to, gal ne naujausia kolekcija buvo. Bet nenatūrali oda bazėj už 100 lt - tai jau per daug, tikrai permokėjot. Pardavėjom tikėti galima ne visada, jos gi išmokytos iškišti prekę. Ant batų turi būti lipdukas, kur nurodyta, kad išorė/vidus/padas yra odinis/dirbtinis. Bet ir jis gali meluoti - pardavėjos užklijuos, ką norės. Na, ir dar - dirbtinės odos batai turi stiprų specifinį kvapą. Įėjus į tokią parduotuvę iškart trenkia per nosį. Tada tiesiog apsisuki ir išeini.
Niponil
Komentaras
"Na, ir dar - dirbtinės odos batai turi stiprų specifinį kvapą. Įėjus į tokią parduotuvę iškart trenkia per nosį. Tada tiesiog apsisuki ir išeini."

Tai taip iseina, kad tos batu pardoskes, kur neprekiauja nat. odos batais smirda? Nu nusipeizejai cia.
To Niponil
Komentaras
Tai bent naujiena suzinojai. Aisku, nenat.odos batai skleidzia ta bjauru kvapa. ieini iparduotuve ir pagal kvapa iskart aisku, kuo cia prekaiujama. net kai zmogus autobuse ilipa ar kine salia atsiseda tas kvapas nuo jo batu jauciasi. tiesa, nezinau, ar ilgai laikosi - gal ilgiau avint isnyksta. neperku gi tokiu :)
Niponil
Komentaras
O tai gal kojas reikia retkarciais nusiplauti? tai gal tu su prakaito kvapu maisai?:)
To Niponil
Komentaras
Nenat.odos kvapas - gryna chemija, tikrai ne prakaito. stebiuosi, kad tu neskiri tokiu dalyku. dabar priviso tokiu mazu parduotuveliu, kur prekiaujama atseit sport., vasarine avalyne, rankinemis, dzinsais ir trikotazu - taigi viskas papigiai is Turkijos atgabenta. Jei smarve tokioj parduotuvej tau nieko "nesako", palankstyk batu pada - garantuoju, bus kietas kaip plyta. Jei esi vyr.gimines, tai nesistebiu, kad nesigaudai kvapuose, moterys tokius dalykus skiria geriau. Nors pasitaiko ir moteru, nesusigaudanciu, kur kas parduodama ir is ko pagaminta
Dalius
Komentaras
Sis pasakojimas man primine viena apsilankyma Gariunuose. Stovi gruzinas pardavineja "batus" ant savo Opelio. Priejau klausiu po kiek batai? Atsako: 40Lt. Is kur batai klausiu (kokia salis). Atsako: Italija - "naturalnaja kozha" :)) Sakau: kartais ne Turkija? Nepatikesit kaip isdejo mane tada, bet niekada neuzmirsiu tos israiskos: "Kakaja Turcija, ty shto tut" :)) linksma.
Mintis
Komentaras
Mieloji, odą nuo neodos skirti tavo darbas o ne pardavėjos. jeigu tiki viskuom, ką tau sako-greitu metu sau mirties nuosprendį pasirašysi.
Vajra
Komentaras
na ir skaliku gauja cia... bele uzsipult zmogu. o kaip parduotuves savininke bendrauja su klientais, tai kazkaip praleidot.

dziaugites, kad gavot tokios informacijos.
Reailiai
Komentaras
o gal nueikit i parduotuve su panesiotais batais ir pareiskit, kad jums koja su jais prakaituoja, kazin ar pakeis?