Tu Gali Šokti / Vilnius / 2011-06-06 / xxxx229608

Netenkina "Tu gali šokti" laidos kokybė (37)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Laidoje daug trūkumų ir jų nemažėja. Vienas esminių yra teisėjų komentarai, kurie dažniausiais yra tuščias TV eterio užpildas. Ženkliai pagerėtų padėtis, jei būtų kiek daugiau konstruktyvios kritikos. Apie J. Smorigino vulgarius komentarus turbūt daug kalbėti neverta. Smorigino neturėtų būti tokioje potencialiai puikioje laidoje.

Vedėjo, labai gerbiamo p. Mikutavičiaus, komentarai pastaruoju metu dažnai būna visiškai pro šalį. Paties teigiamai įvertintą šiuolaikinį šokį pavadinti grindų šlavimu yra jau per daug... Ar tai skonio stygius, ar asmeninės vedėjo problemos - reikšmės nelabai turi.

Šviesos režisierius turi labiau pasistengti. Šiuo metu apšvietimas užgožia šokėjus savo margumynu. O standartinės foninės šviesos, naudojamos vedėjui kalbant, labiau tinka ryto laidoms.

Laidos epizodas, kuomet atsisveikinama su išbalsuotu šokėjų, yra prodiusuojamas labai prastai. Garso takelis video montaže labai primenta sveikinimų koncertą ir bendra nuotaika atsisveikinimo proceso lyg laidotuvių.

Dėl išvardintų priežasčių laida tampa sunkiai žiūrima. Ypač žinant, kaip tobulai organizuotas originalus šios laidos variantas "So You Think You Can Dance". Atskiroms problemoms išspręsti pakaktų pasiskolinti originalios laidos sprendimus.
Mes turime kupinus talento choreografus ir šokėjus, turėtume įstengti sukurti ir atitinkamą aplinką.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus