NOVATURO kelionė į TunisąSkaityti skundą!

Ana
Komentaras
jo apie Novatura buvau geresnes nuomones, tikrai su juo dabar nebekeliausiu
Mauras
Komentaras
Driežai tam kad gaudytų tarakonus.
Bulbulbul
Komentaras
Na pirmiausia, ką galit padaryt, esant tokiai situacijai, tai parašyt oficialų skundą "Novaturui", į kurį rimta agentūra šiaip turėtų atsakyti ir, kaip paprastai esti, atsiprašyti ar netgi pasiūlyti kokią nuolaidą kitai kelionei. O žmonės, savo lėšom važiavę į oro uostą nuo operos ir baleto teatro (kur paliktos buvo jų mašinos) pagal CK ir sutartį gali reikalauti atlyginti dėl to turėtus nuostolius (taksi paslaugos ir pan.)(nors pirmiausia reiktų pasižiūrėt, kas sutarty parašyta dėl apmokėjimo,- jei skrydis Vilnius-kažkur Tunise-Vilnius, tai Novaturas atsako). Dėl viešbučio pagal turizmo sutartis taip pat galima reikšti tam tikrus reikalavimus, bet čia sunkiau išsireikalauti kažką:) O šiaip tai liūdna ir piktą, kai visokios tokios nesąmonės atostogas gadina...
Kiss My |As
Komentaras
Loreta, o kuo nors šiame gyvenime tu būni patenkinta?
Lumumba
Komentaras
Vaziuok ilsetis i Honolulu tikrai nesigailesi
E
Komentaras
tas kuris uzdave toki klausima "ar esi kuo patenkinta siam gyvenime" turbut tas zmogus sedi tik prie kompo namuose ir niekur nevaiksto tai ir problemu neturi nebent namo sienos pradetu griuti:))) tai zmogau iseik i lauka pamatyri kad zmones gyvena atostogauja.:))
Jbl
Komentaras
Lektuvas normalus, o jai norejai odinio salono kur geltum isitiesti kojas ir atsigulti, pasirink prabangia kelione ir turesi. 3 zvaigzduciu viesbuciuose, dar vadinamuose turistiniuose, serviso NIEKADA nesitikek. Jie yra turistiniai, uz nedidele kaina. Ir aplamai, as net siemet nekeleves su Novaturu, is laikrasciu, ir delfi.lt zinau, jog jai nori is Kauno gryzti autobusu, ji reikia uzsisakyti. Tada jai sumokejus ~1000lt uz asmeni, tikejaisi Dubajaus lygio viesbucio, pacio auksciausio aptarnavimo, tai telieka pasakyti kad tu - naivuole :]
Tadas
Komentaras
.....o krokodilų viešbuty nebuvo? Kas išgaudys driežus?
Mauras
Komentaras
Driežai pusryčiams :)
Dėl Lygio
Komentaras
Egipte arba Tunise gyventi reikia tik 5 žvaigždučių viešbutyje, jokiu būdu nesivežti jokių mažų vaikučių.O ten skrendantys lėktuvai........skrendanti katastrofa.
Apspanguolė
Komentaras
o gal pamatę ant lovos arbatpinigius tie tarakonai paskui driežus būtų pabėgę pas kitą...?!
Novaruras
Komentaras
BBD ant tokių klientų...ir gerai daro
Pieva
Komentaras
Klausykit, dirbu turizmo agenturoje ir galiu pasakyti, kad va butent tie klietai, kurie perka pigiausia kelione, dar issidera maximaliausia nuolaida (vos dar ne primoketi uz juos turi), paskui buna viskuo nepatenkinti...Tikisi, kad gidas ne tik kad jiems pusrycius i lova atnes, bet ir kuprine per ekskursija panesios...Zinoma, mes, darbuotojai, ne auksiniai, bet tikrai ne mes vieni kalti del visokiu tokiu nesusipratimu...GERU ATOSTOGU!!!!
Jurx
Komentaras
Pieva, o jei klientas išsidera kuo didesnes nuolaidas, tai jūs automatiškai jam pakišate kuo blogesnį viešbutį?
Igoris
Komentaras
nenorek skrisdama lektuve nieko negirdeti, cia tau ne automobilis verslo klases!! o del vietos kojoms tai ji priklauso nuo klases kurioje skrendi pasirinkai pati pigiausia economini varianta tai ir kentek!!!