Martynas / Kaunas / 2012-07-05 / xxxx372636

Pasibaisėtinas "Mikrovisatos serviso" darbuotojo elgesys (9)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Šiandien teko apsilankyti Mikrovisatos serviso sandėlyje (Europos pr. 81, Kaune) ir likau tiesiog pašiurpintas jų darbuotojo elgesiu..
Turėjau grąžinti Viasat įrangą. Pirmus necenzūrinius žodžius savo adresu išgirdau vos tik atnešęs įrangą, buvau aprėktas, kad antenos galvutės buvo nenumontuotos. Šiuo atveju galima buvo ir įspėti, kad jas reikia pačiam numontuoti, kažkaip nesinori dirbti darbų ne pagal savo profesiją (tuo labiau, kad jas sumontavo meistras). Sekanti keiksmažodžių tirada pasipylė dėl to, jog imtuvo laidas buvo dulkėtas. Paaiškinus, kad tokį jau gavau - buvau išvadintas melagiu ir įsakmiai liepė valyti laidą. To nepadarius darbuotojo įsiūtis neatslūgo. Buvau apšauktas, kad neskaitau sutarčių ir, kad jį jau "užpiso" tokie klientai. Papasakojau, jog buvau suklaidintas Viasat vadybininko - gavau atsakymą, jog jo "nepisa" joks Viasat...
Sprendžiant iš išduoto (ir pasirašyto) pranešimo minėtas darbuotojas yra Nerijus Tamašauskas - sandėlio vedėjas.
Žodžiu buvau begalo nustebęs, kad šiais laikais dar yra darbuotojų taip nevertinančių savo darbo. Savo vardą gerbiančioje kompanijoje toks "veikėjas" išlėktų iš darbo tą pačią dieną. Nuotaiką sugadino visai dienai ir dabar esu užtikrintas, kad niekada nesirinksiu ir niekam nerekomenduosiu Mikrovisatos, Mikrovisatos serviso, Viasat paslaugų.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus