Joana / Kita / 2011-03-23 / xxxx297684

Patarimas ZEBRA vartotojams (26)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Jau keletą metų naudojuosi Zebra internetu (planas Optimalus+, 49 Lt/mėn) ir nusiskundimų neturėjau. Praeitais metais buvo garsiai pranešta, kad Zebra įdiegia šviesolaidinį internetą, bus greitesnis, o kaina beveik nesikeičia. Apsidžiaugiau.Bet po to, kai jis turėjo pagreitėti, jokių pokyčių nepastebėjau. Pati, aišku kalta, kad nepatikrinau matuokle.lt esamos spartos..
Nuvykus į klientų aptarnavimo centrą sužinojau, kad mano "šviesolaidinis" internetas, už kurį mokėjau maksimalią sumą per mėnesį veikė tik kaip pusėtinas (todėl ir nepastebėjau jo paspartėjimo), nes kitaip neišneša techninės galimybės (nėra pralaidumo). Gavosi taip, kad kaina, nors ir nežymiai pakilo kaip už geresnį, tuo tarpu, kai galėjau naudotis tik pusėtinu... Taip kas mėnesį permokėdavau po 12Lt
O šiandien patikrinus su matuokle pasirodė, kad interneto greitis yra tik pusė to pusėtino plano greičio... Žodžiu, patarimas nežinojusiems: pasitikrinkite interneto spartą savo kompiuteryje ir nepermokėkite už planus, kuriais negalite naudotis.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus