PRESTO kavinė turbūt specializuojasi pašaro gamyboje (16)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sekmadienį su draugu užsukom į PRESTO kavinę, esančią Laisvės al. Taip smagu, galvoju, muzika argentiniečių. Tik jau taip viduje karšta, o dar saulė taip intensyviai į galvą šviečia - jokių žaliuzių nėra. Padavėjai slankioja lyg katorgininkai.

Vietoj arbatos, kurios puodelis kainuoja 3.60, atnešė žalsvo vandens be jokio skonio, ryškiai matosi, kad nepritraukusi. O pelėsinio sūrio salotos - tai išvis košmaras. Sūrio gabalėliai išteplioti kečiupu, kurio mano lėkštėj nebuvo, o acto padažas skaidrus. Vadinasi - paimti iš kitos lėkštės. Vietoj salotų tyso kažkokie kopūstkočiai neįkandamo kietumo. Visi kiti ingredientai netekę savo formos ir skonio savybių, permirkę acto vandenyse. Matyt, ilgokai pagulėjo, kol mane pasiekė. Ir ką jie sau galvoja visa tai įkainodami 9 lt !!! Apie ledus išvis nekalbu - kainos nuo 15 lt, o į ledainę prigrūsta braškių su kotais, ananasų su žievėm ir vynuogių su visom šakom.

Tai čia žmonių maistas ar pašaras? O gal nevalgomos dekoracijos? Bet tai ką tada valgyti? Personalas irgi prie tvarto įvaizdžio prisideda: žvengia į krūvą susimetę, mandagumo nulis. Žodžiu, gyvenime ten kojos nekelsiu. Jau geriau į šalimais esančią arbatinę užsukti...
meliss@one.lt

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus