PRO FUTURO kompiuterių salonas FabijoniškėseSkaityti skundą!

Puliai
Komentaras
Aciu uz pasakele pries miega. labai liudna istorija, net asarele isspaude.
P. S.
Komentaras
O gal tu Kesto kur zemiau skundas apie Tele2 zmona? kazkaip panasus skundai, atsiduodantys naftalinu.
Ačiū
Komentaras
Ačiū už gerą informaciją, labai ačiū. Bent jau žinai kur nosies niekada nekišti
To Ps
Komentaras
iš kur toks piktumas???
Realistas
Komentaras
Jaunuoli, tai gi iš šūdo norėjai dešrą padaryti. Nepavyksta gi tokie fintai. 1999 metų kompa nešk į muziejų. Šioje istorijoje stebėtina tai, kad Pro Futuro aplamai ėmėsi tą kompą čiupinėti. Matyt ant entuzijasto buvo pataikyta.
Flyman To Realistas
Komentaras
zinai realistas kai atvaziuosi i servisa savo mashinikes 1993 metu taisyt ir tau pasakys gal tu ponas nusipirk 2005 laidos ir tada mes jau pradesim varztus atsukinet, gal kitaip galvot pradesi.
kompas 99 metu nebutinai toks grabas kad nieko jam nepritaikysi. pas mane 1Ghz irgi 99 metu ir iki shiol jokiu problemu nematau nei dirbdamas nei laisvalaikiaudamas. o firma tikrai parazitishka jei taip daro. jokios atsakomybes.
Kismerioskinas
Komentaras
to Realistas
Matyt busi tas pats dundukas is Pro Futuro. O jei neturi ka pasakyti - tai geriau is viso tylek.

to Flyman
Teisybe sakai, noreciau pamatyti vaizdeli autoservise, kai pasako kat, '93 metu masina per sena taisymui ir papraso atsinesti sena lempute, nes tokiu jau nebegamina.... :)))

O tokiems "darbuotojams" reiketu ta sena kompa ant galvos pamauti.

Patarimai autorei.
Kita karta (jei kompas ne garantinis) geriau paprasyk pazystamo nusimanancio zmogaus, kad paziuretu, o jei jis niekuo padet negali, tik tada nesti i kokia nors firmele kartu su tuo nusimananciu zmogeliu - tegul tada pabando pasitycioti....
Eugis
Komentaras
Visi kompiuteristai mėgsta vaidinti kietus.
El
Komentaras
uzuojauta del tokiu 'nuotykiu',
aciu uz perspejimai,
pagyrimai uz rasyma!
Tomas
Komentaras
Na, šiaip tai visos naujos pelės šiais laikais dažniausiai būna USB ir komplektuojamos perėjimu į PS2. Jei salone neturėjo pelės, kuri tiktų tavo kompui - tai spėju, kad ten buvo COM jungtis, bet tokiu atveju kompas ne 1999 metų, o žymiai senesnis. Gal tu jį ir pirkai 99metais :) Taip kad - tavo kompas yra sena lupena, kuri nuo senumo ir nešiojimo pradėjo byrėt ir gesti, o tu puolei kaltinti niekuo dėtą saloną, kurių vienintelė klaida kad rizikavo ir ėmesi apskritai tvarkyt tą senieną. Tokią seniena jei dar kažkiek veikia - reik tuo džiaugtis ir nekišt nagų ir netampyt po miestą. Jei nėščia būdama tampei kompą po miestą - na, nei tau nei kompui nuo to ne geriau. Reikėjo kviestis ką nors į namus, kad vietoj tvarkytų.
Eziukas
Komentaras
AD ABSURDUM SIS SKUNDAS!!
kaip supratau autore pasakos labai jau ismano apie kompus ir daug ka parase nesuprasdama:)
istikruju-jai kompe nera USB junguko ir noresite idet USB-tikekite problemu... sena motenine nera pritaikyta (nors ir USB per PCI). Panasu varga turejau su kompu "Designet for Windows 98"-kai ikisau XP windowsiuka-prasidejo problemos:)-tada kompas buvo pirktas "KOMPARSA" ir ten buvo aptarnautas:) kompas labai letaikrasudavosi ir mestavo kruva klaidu:) -VISADA ziurekite-kam pritaikytas kompas....ar xp ar 98 windowsiakam:) aisku gali buti ir nei to ir nei to:)
del peliu-istikruju tai jau problema senems kompams su nauja pele-kodel? nes neatitinka jungtys-arba pirkti pele su Com portu arba deti PS/2 arba pirkti perejima is com i ps/2.
Del flopiko ir "klaidos" kietajam diske:))-buvo pazeistas arba istrintas failas tavo operacinije sistemoje(kuri randosi kietajam diske)-galejai arpati istrinti besinervindama arba virusiuka pagaves:)

Del parkavimo-cia problema viso Vilniaus miesto-labai retai kur galima vilniuje ypac darbo dienom rasti tinkama vieta parkavimui auto:)
Nesuprantu ir dar vieno dalyko-kokio velnio tau reikejo grustis nesciai ir tempti tra kompa-negu nera pazistamu vyru-kurie galetum ta kompa nuvezt ir atvezt??
o kad detales genda viena po kito -tiesiog atejo laikas -nieko nera pasaulyje amzino:)

turejau anksciau reikalus su KOMPARSA, BMS, PROTANTO,-niekas is siu paminetu firmu-normaliai neaptarnauja....
pats pirkau pries 1,5 metu kompa Profuturo parduotuveje-jokiu problemu su darbuotojais nekildavo-viskas ramiai paaiskindavo-aiku tekdavo palaukt-bet tas laukima tikrai daug kartu mazesnis nei jau minetose firmuose.
patarimas-keisti kompa kas 2 metus, t6ada ir nereikes tampyti kompa del kazkokiu tai nauju detaliu:) geros dienos:)
Ramunas
Komentaras
Uzuojauta busimai mamytei, o Pro Futuro jau ne pirma karta pademonstruoja savo bukuma. Ten dirba visiskaineorganizuoti pypliai - analfabetai. Karteli norejau pas juos keleta daliu nusipirkti - tai turejau mokyti mazvaikius kas kaip veikia ir kiek jau pazengus kompiuterija :)
Na, tikiuosi, kad busimasis zuikis gims sveikas ir niekada nesilankys tokiose saraskinu kontorose kaip Pro Futuro.
Kanka
Komentaras
nesikeičia kontorka šita - pamenu prieš milijoną metų profuturo technikai aiškino, kad kompas striginėja, dėl to, kad neva per arti plokštės sukištos viena kitos. komedija. matyt matė kad žmogysta aš iš kaimo, tai makaronus galima kabint. tuomet dar profuturo buvo ne fabuose.
Tomas - Kankai
Komentaras
Jei plokštės sukištos per arti ir viena iš jų yra gan kaistanti vaizdo, o normalios ventliacijos korpuse nėra, tai natūralu kad kompas perkaitinėja ir pakibinėja. Iš kur tu ten sakei esi, kad nežinai tokių dalykų ?
Aha
Komentaras
Tikrai, profuturistai, manau, nusivažiavo, į tokių metų kompą USB dėdami (dar įtariu, kad USB 2.0...).
Nors šiaip Šiauliuose teko kompą pirkti, nusiskundimų neturiu. Na, gal kiek ilgai aptarnavo, bet šokinėjo aplink kaip apie carių... Nors aš buvau Pirkėjas, čia kitas reikalas :). Tiesa, kompas jau beveik metus veikia gerai.