Adomas / Vilnius / 2011-03-26 / xxxx587577

RADIJO TAŠKAS - neapsigaukite! (15)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

VšĮ "Teleradijo kompanija HANSA" mulkina savo "paslaugos" vartotojus, o taip pat moteriškė, kuri atsiliepia telefonu 8-5 2122202 laiko kvailiais skambinančiuosius ir jiems grąsina. Kai nebeapsikenčiau jų "paslaugos" neteikimo, bet pinigų ėmimo, tai paskambinau ir paprašiau, kad man pasakytų, kur ta abipusė sutartis, kuria remdamiesi jie man "teikia" šią Radijo taško paslaugą, nors jau daug mėnesių garsas yra toks, kad nieko nesuprasi, ką ten kažkas burbuliuoja, arba, kaip kad yra dabar, aparatas senokai tyli. Tai moteriškė man pagrąsino, kad aš su jais sutartį, pasirodo, pasirašiau tuomet, kai prieš 20 metų privatizavau savo butą. Žodžiu, automatiškai.:)) Pasidarė įdomu, ar privatizuodama savo butą, kartais nepasirašiau savo organų transplantavimo sutarties? Dar moteriškė paaiškino, kodėl tas jų Taškas neveikia: pasirodo, kad yra susipynę jų laidai. Matyt, mirtinu mazgu tie laidai susipynė patys savaime, ir jau ne vieną mėnesį niekas jų išpinti negali - nėra mūsuose tokių gabių išpynėjų, pasirodo.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija, kuri išdavė licenciją teikti Radijo taško paslaugą, minėtai kompanijai 2011 m. kovo 16 d. jau skyrė įspėjimą Nr. KS-17 "Už licencijos sąlygų pažeidimus ir Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimo nevykdymą".

Lietuvos radijo ir televizijos komisija paaiškina, kad pagal VšĮ „Teleradijo kompanija „Hansa“ išduotos licencijos sąlygas ši kompanija, norėdama teikti savo paslaugas, privalo su vartotojais sudaryti abonentines sutartis.
Šiose sutartyse turi būti nurodyta informacija apie teikiamas paslaugas, paslaugų tarifai ir jų keitimo tvarka, atsiskaitymo tvarka, gedimo pašalinimo tvarka, sąlygos ir terminai, ginčų sprendimo tvarka bei kitos sąlygos.
Jei abonentinės sutartys dėl laidinio radijo paslaugų nėra sudarytos, VšĮ „Teleradijo kompanija „Hansa“ neturi teisės nei tiesiogiai, nei per tarpininkus reikalauti, o vartotojas neprivalo mokėti nei abonentinio mokesčio už paslaugas, nei paslaugos atjungimo ar atsisakymo mokesčio, nei jokių kitų su šia paslauga susijusių mokesčių, dėl kurių nebuvo sutarta raštu.

Todėl, žmonės, sukluskite ir nemokėkite 20 Lt atjungimo mokesčio, kurio jie beatodairiškai reikalauja. Interneto galimybių su Radijo tašku nesulyginsi, bet, kažkodėl, atsisakant interneto jo tiekėjui nereikia mokėti nė cento.

P.S. prašau nemoralizuoti manęs, kad Radijo taškas yra absoliuti seniena. Bute gyvena devintą dešimtį metų einanti moteris, kuriai tas Taškas labai reikalingas ir tai visai suprantama.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus