Paulius / Vilnius / 2009-09-14 / xxxx211704

SAMSONAS (24)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Dar niekad nepatyriau tokios gėdos ir pažeminimo. Rugsėjo 11d. ryte prieš vykdamas i darbą, užsukau i SAMSONĄ Vilniuje, S.Konarskio gatvėje, nes tai viena parduotuvė, kuri man arčiausiai. Norėjau nusipirkti pyrago.

Pardavėja, dirbanti prie sveriamų produktų, aptarinėdama jų darbo nesklandumus su kolega, pasvėrė man gabalėlį pyrago. Dar pasižvalgęs - galbūt dar ko reikėtų nusipirkti, bet nieko nebeišsirinkęs, nuėjau prie kasos susimokėti už pirkinį. Tik paėjau nuo kasos - supypsėjo tas daiktas kur patikrina ar klientas nieko neišsineša, kuris nežinau kaip vadinasi, bet manau suprantama apie ką kalbu. Tada iškart pribėgo apsaugos darbuotojas, užstojo kelią, kasininkės paprašė kasos kvito, nors aš beveik visada kvitą pasiimu, dėl viso pikto. Tada apsauginis liepė užeit į jų tamsų kabinetą, kuriame, kaip supratau, net nėra šviesos, ir liepė iškraustyti savo rankinę. Iškart jiems parodžiau kvitą, ir savo pirkinį, ir norėjau atsisakyti jiems iškraustyti savo rankinės turinį, nes visgi ten buvo mano asmeniniai daiktai ir suruoštas maistas i darbą. Priėjo dar vienas apsauginis, mane apsupo, tarsi bučiau didžiausias nusikaltelis, ir liepė viską iškraustyt, aš jiems plačiau atvėrės rankinę parodžiau, kad nieko aš nevogiau ir pasiūliau jiems peržiūrėt savo kameras, jei jos filmuoja, ir kad neturiu laiko, nes man skubiai į darbą. Jis man pareiškė, kad jie gali užlaikyt kiek norės, kad ir visą valandą. Kitas apsauginis patikrino, kad ir jam tas aparatas pypsi. Tada kažką nulemeno - lyg ir čia šiaip suveikė, ir net nieko nesakę daugiau davė suprast, kad galiu eit. Tada pasakiau, kad "mane palaikėt vagimi, liepėt iškraustyti rankinę, nors nieko neėmiau, tik nusipirkau pyrago gabaliuką, padarėt man gėdą, pažeminot ir dabar man tiesiog išeit????" Tada jis nepatenkintas pradėjo kelti toną ir pasakė, kad iškvies policiją, turbūt tikėjosi mane taip išgasdinti. Bet atsakiau, kad neturiu tokiems žaidimams laiko, nes jau ir taip vėluoju darban ir pradėjau eiti iš jų kabineto. Jis pradėjo mane vytis ir stabdyti, pradėjo mane kaltinti, kad aš jį apkaltinau, jog jis mane apkaltino vagyste, tada aš jam patikslinau, kad aš nekaltinu, o yra faktas, kad mane palaiket vagimi ir liepėt daiktus iškraustyti ir tada nuėjau. Tai jau vyko lauke ant parduotuvės laiptų.

Toks apsaugos darbuotojo elgesys yra absurdiškas, žemas ir neetiškas. Tokioje situacijoj dar neteko atsidurt ir tokios gėdos neteko patirt. Net neatsiprašė už sugaišta laiką, pažeminimą ir įžeidimą. Jei nebūčiau skubėjęs į darbą, bučiau taip visko tikrai nepalikęs. Kaip gali norėti žmonės lankytis tokioje parduotuvėje, jei tokie nenormalūs darbuotojai.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus