Rokas / Vilnius / 2005-11-12 / xxxx710386

Sanatorija LIETUVA Druskininkuose (45)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Nebuvus Druskininkuose, ir nusprendus vykti pailsėti tenka spręsti dilemą kurią sanatoriją pasirinkti. Internete informacijos galima rasti, bet ten parašyta-kaip medum patepta. Man išsirinkus "Lietuva" sanatorija teko labai nusivilti sugadintu savaitgaliu, bet viskas iš pradžių...

Atvykus į sanatorija prie registratūros šnekučiavosi dvi panelės (įspūdžiai apie darbą Londone..). Deja viena registratūros darbuotoja, teko 15 min. laukti kol išsišnekės... nes demostratyviai "nematė", kad klientai laukia. Vėliau seka kambario pasirinkimas, bičiuliai, norite sugryžti į 80" uosius? Sanatorijoje "Lietuva" vieni niekai tai padaryti. Kambariai smirdintys, sienos murzinos ir neaiškiu "š" ištepliotos sienos, kilimas plėmuotas...brrr. Sakom-netinka.

Einame žiūrėti brangesnių, bet "geresnių". Brangesni, bet "geresni" nesiskiria nuo prieš tai buvusių pigesnių, bet blogesnių. Sakome-netinka,vadybininkė Rasa Suchanekienė neslepia susierzinimo,veda į sanatorijos "pasididžiavimo" vertus apartamentus. Na nesmirdi, švarus mielas bažnytkaimio viešbučio tipo suremontuotas kambarys. Sakome-tinka, nors "apartamentų" kaina - kaip Vilniuje gero viešbučio... tiek to.

Toliau procedūrų paskyrimas, priėmimas,maitinimas ir sekančią dieną atsisveikinimas su "mielu ir dėmesingu" sanatorijos "Lietuva" kolektyvu.

Dar paminėsiu, labai ten mėgstama dirbti "pagal nutylėjimą", aiškinu - moki už paslaugų kompleksą su pagerintu maitinimu-maitiniesi su visais sanatorijos "tašnilavkoje", nors priklauso kavinėje. Procedūras paskiria pigiausias, nors gali rinktis savo nuožiūra. Manau gana.

Kas važiuos į Druskininkus- linkiu gero poilsio, gerų akimirkų ir teisingo pasirinkimo (sanatorijos, gydyklos)

P.S. Šio straipsnio nebūčiau skelbęs, bet sanatorijos "Lietuva" internetiniame tinklalapyje dingo skyrelis ATSILIEPIMAI, kuriame buvo daugelio žmonių, tame tarpe ir mano pastebėjimai apie "Lietuvos" darbuotojų supratimą, kas yra klientas, pagarba ir dėmesys jam.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus