Kestutis / Telšiai / 2009-09-30 / xxxx387022

UAB "VARA" gamybos direktoriaus AUDRIAUS BENIUŠIO išdaigos.... (12)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Prieš trejetą mėnesių ieškojau mediniu laiptų ir durų gamintojų. Pažįstamas rekomendavo netoli Palangos (Vydmantuose) esančia UAB "VARA". Paskambinus gamybos direktoriui buvo susitarta dėl vizito į Telšius, tuo pačiu jis turėjo aplankyti čia gimines. Atvažiavo gan greitai. Išsimatavo duris ir laiptus, buvo aptarta medienos rūšis ir kitos techninės detalės, ir buvo aptarta laiptų bei durų kaina. Susitarėme susitikti pas jų ofise Vydmantuose ir išsirinkti tokias smulkmenas kaip stiklą, bei spynas su rankenom.
Po savaitės nuvykus į ofisą ir susitikus su tuo pačiu Audriumi Beniušiu jis pareiškė kas jiems neapsimoka daryti laiptų už suderėta kainą, t.y. 5000 LT jiems per mažas biznis, dėl durų aptarus visas smulkmenas užsakymas buvo priimtas. Ir kadangi tuo metu dar vyko name remonto darbai, buvo nutarta siek tiek palaukti dėl durų matmenų patikslinimo ir jų gamybos. Po poros savaičių paskambinus atvyko matuotojai ir sudėjo visus taškus ant i. T.y. pakoregavo matmenis (jie skyrėsi nežymiai 2-5 cm.), ir pasiėmę avansą išvyko į ofisą. Po savaitės sulaukiau to pačio direktoriaus skambučio ir klausimo: Kada jums reikia durų? Kadangi remontai dar nebaigti, tai sutarėme neskubėti, nes kadangi ir taip jie turi kitų užsakymų. Viskas ok. Praėjo dar kelios savaitės ir nutariau nuvažiuoti vėl pas jų į ofisą ir patvirtinti gamybos pradžią.
Nuvažiavus direktorius Audrius priėmė maloniai, pakalbėjome kas ir kaip, viską jau suderinus užsiminė apie avansą, neva 1000LT jam mažokai, nes viską reikia pirkti, vyrius, spynas ir t.t. Tada aš paklausiau apie galutinę visa 7 durų kainą. Jis pasakęs kad tuojaus paskaičiuos, nulėkė pas savęs į kabinetą. Po kiek laiko atsinešęs kažkokią špargalkę su skaičių krūva parodė galutinę kainą kuri buvo 28% didesnė nei sutarta pradžioje.
Paklausiau kame reikalas. Atsakymas: Aš nepadarysiu tau pigiau...
Apie nuolaidas net neleido užsiminti.... Paprašius atiduoti avansą pareiškė, kad jis neprivalo to padaryti, nes avansas negrąžinamas. Po kiek laiko vis vien jis jį grąžino.
REZIUME: Žmonės - aš padariau tik vieną klaidą - nepasirašiau jokios sutarties. Aš iš jis pasimokiau. Jūs taip nedarykit....
servicedata @ gmai l .com

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus