VILNIAUS AUTOBUSŲ STOTISSkaityti skundą!

Locha-Tronas
Komentaras
Truputeli i pievas...
Keleivis
Komentaras
Kodel nepavyko issiusti skundo? rasikliu namuose nera, o ir vienintelis piestukas nedroztas?

"nes tašė buvo tikrai sunki. Pasirodo, prie atvažiavusio autobuso privažiuoti automobiliu negalima - stovi ženklas."

pagalvojai, kokias tu cia pievas rasai? isivaizduoji, jeigu kiekvienas i autobusu teritorija automobiliais tokiu poniuciu atvaziuotu? manau, kad autobusams tikrai vietos neuztektu prasilenkti. paziurek, kiek automobiliu paliekama prie prekybos centru aikstelese, naudojant jas kaip "garaza", tai ka galima kalbet apie palygint kisenes dydzio aut. stoties teritorija?

"Išlipus reikia tempti tašę apie 200 m iki aikštelės, net per "Iki" parduotuvės patalpas."

kas tave ta tase priverte tempti? bene tik pati busi prisikrovusi? ar ten autobusuose tases dalina? reiks apsilankyti, gal kokia sunkesne issirinksiu :)

"Anksčiau autobusai važiuodavo pro "Gerosios vilties" stotele, dabar pasuka per Vilkpėdę. Nežinojai - tavo problema.Servisas... Tpfu."

klausyk, jau negaliu nervais, tai tavo manymu TAVO nezinojimas yra blogas servisas? teisingai- nezinojai- tavo problema, ir tik taip. einu i parduotuves ir vagiu viska is eiles, po to motyvuoju, kad nezinojau, kad negalima, juk niekas man nepranese, kas per servisas...

uzduok sau keleta klausimu, ar ne per daug pasikelus esi, ar tai ka tu parasei apskritai yra problema ir t.t. gal susiprasi...
Mintis
Komentaras
dėl nežinojimo tai teisingai-nežinojimas nuo atsakomybes neatleidzia.
o seip aisku galetu padaryt tiesiogini iejima i stoti be laipteliu, o dar geriau-žmonėms invalidams po operacijų eskalatorių įregnti.
Dundulis
Komentaras
pritariu Keleiviui, norejau panasiai pakomentuoti.
Tase
Komentaras
bet tai ka reikia taip prikrauti, kad nesugebi patempti savo tases?
Vajra To Keleivis
Komentaras
"kas tave ta tase priverte tempti? bene tik pati busi prisikrovusi? ar ten autobusuose tases dalina? reiks apsilankyti, gal kokia sunkesne issirinksiu :)"

pats pievas prirasei. ar tau nezinoma, kad jei zmones keliauja, tai ir turi bagazo su savim?

tie siauri laiptai is tikruju nepatogus - status ir siauri. jau ir be nesulio norint prasilenkti su is priekio ateinanciais reikia sonu pasisukt... kas cia per sviezios rekonstrukcijos sedevrai?

asmeniniu automobiliu ir stoties teritorija gal ir nereiktu leist, bet kad pas mus daug ka daro atbulom rankom ir negalvoja, kad daro zmonems, tai faktas.
Vaidoška
Komentaras
tu geriau ne lašinius iš namų tonomis tempkis, o protingai apsvarstyk ko tau reikia ir kiek... geriausia jei be savo tašių durnų visi važinėtumėte
As
Komentaras
visi esam labai mandri ir visi pakomentuot mokam,ir kas mandriau ar imantrau tas jega.
Nevelnio pasiskaitykit ka patys komentuojat apsurdas visiskas.Kai patiem ir laiptai negerai pastatyti,ir aptarnavimas blogas ir netaip paziurejo ir neta pasake.O puciates laip muilo burbulai kad ne netaip viskas gerai!Taigi esam lietuviai mum viskas blogai,mes priprate verkti, verkslenti, skustis kaip mum blogai!Komentaru galim ir neskaityt nes visi vienodi arba erelius vaizduoja arba peikia visus!Nercia ko peikt jei zmogui tas uzkliuvo tai jau cia jo reikalas o netai kad reik iskart priekaistaut pasikeles krutas ar panasiai. Jei zmogu tai nervina tai jau jo problema ir jis turi visiska teise ja issakyti tam sis puslapis ir yra o kam nepatinka tai geriau nesamoniu nekomentuot.O svarbu parasiau tai jau erelis!!!
Nejuokinkit!!!!
Dalia
Komentaras
Skundą parašiau ne vien dėl savęs - autobusais važinėju retai. Važiavimo paslaugos vis labiau brangsta, o aptarnavimas prastėja. Atvyksta žmonės ne tik iš Lietuvos. Ar gali jie neturėti bagažo?Kituose miestuose prie keleivių išlaipinimo aikštelės privažiuoti galima. Draudžiamas tik ilgesnis stovėjimas.Apie tai galėtu pagalvoti ir Vilniaus autobusų stoties vadovai. Bet, matyt, jie galvoja kaip čia parašę komentatoriai -vaikėzai. Gaila.
Iš Stoties
Komentaras
Nesupratau kuo skundžiatės - kad niekas nepadėjo daiktų nešti? O kas jūsų manymu, turėtų tai daryti ir kaip atsitempėt viską IKI autobuso? Skundas primena maždaug, kad bobutei nieks nepadėjo pereiti gatvę...
Na, o "žmonės, invalidai, po operacijų", manau, tokių nepakeliamų "tašių" tikrai netampo. Ko jūs lyginat save su jais...?
Ir kas būtų, jei į autobusų aikštelę visi lįstų su savo automobiliais? "Pasitinkančių" tuoj pat prisirinktų daugiau negu atvažiuojančių :)
Sutinku
Komentaras
Tiesa ta, kad prie autobusu stoties nera kur parkuoti masinos, kai reikia atvaziuoti ir pasitikti keleivi. Aikstele prie IKI istisai "uzkimsta" (masinos po puse dienos "ilsisi" cia), jau nekalbant apie tai, kad i ja reikia kopti su visa manta. Tai nera kaimo autobusu stotis, daug tarptautiniu marsrutu. Problema tikrai egzistuoja.
Kkk
Komentaras
Reikia pries vaziuojant pasiklaust kas ir pro kur vaziuoja
To As
Komentaras
Koks skundas,toks ir komentaras. O dabar parašei,kaip erelis...
Igoris
Komentaras
ne visi autikai važiuoja pro vilkpedė. bet dėl aikštelės tai sutinku
Marfundija
Komentaras
Nezinau kiek vaziuoju i Kauna ir atgal, tai dazniausiai vairuotojas klausia ar kas lips Gerosios vilties stotelei, jei ne, tai tada vaziuoja per vilkpede, kartais net neklausdamas vaziuoja per gerosios vilties