Vš.į. LEIDYBOS SPEKTRAS - agentų mokykla (32)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Neužkibkite ant sukčių kabliuko, kaip tai atsitiko man. Jau prieš mėnesį buvau nuėjusi į tokią firmą "AJADRA" dėl administratorės darbo, tai per bandomąją dieną išvežė į Jonavą ir liepe vaikšcioti po butus ir siūlyti Tele 2 TELEFON ryšį, tai po keletos valandų paprašiau, kad nuvežtų į stotį ir už savo pinigus grįžau į Kauną.

Panaši situacija ir su "Leidybos spektru" įvyko. Dienraštyje "Kauno spauda" radau skelbimą, kad reikalinga sekretorė, kadangi ir dabar dirbu sekretore, galvoju reikia paskambinti. Susitarėme dėl pokalbio.

Per pokalbį manęs paklause :"Kokio darbo nenorėtum dirbti?", iš kart pasakiau, kad negalėčiau dirbti agento (tie kurie siūlo įvairias bevertes prekes) darbo, nes tai žemina mano orumą. Jie labai nustebo mano pareiškimu ir nuolat klausinėjo "Kodėl?"

Grįžusi mano, internete ieškojau ko nors apie šią įmonę, bet nieko nepavyko surasti. Kitą dieną sulaukiau skambučio ir pasakė, kad as esu atrinkta bandomajai dienai. Liepė pasiimti laisvą dieną, neva iki 18 val. mane išbandinės, o vakare rašysiu testą ir jei viskas gerai, tai kitą dieną turėsiu naują darbą.

Labai apsidžiaugiau ir kitą rytą pasipuošusi išėjau. Man paskyrė "Vadybininkę-agentę" (to dar nežinojau), kad supažindintų su darbo specifikacija. Kai atėjom į vietą man pasakė, kad eisime po butus ir mane mokins kaip reikia sūlyti Tele2 TELEFON ryšį. Tada ir supratau, kad ne sekretore reikės dirbti, o prekybos agente. Apsisukau ir išėjau. Dar bandė sakyti, kad tai labai dideli pinigai ir kad atrenka tik pačius patikimiausius, bet manęs toks darbo pasiūlymas nesudomino.

Būkite atsargūs ir neužkibkite ant jų kabliuko. Jie yra tikrai geri psichologai ir žino kaip šnekėti su žmonėmis. Be to "Kauno dienoje" jie rašo kad reikia įvairių specialybių žmonių, kad visi susigundytų užeiti. Pvz reikalinga sekretorė, administratorė, vadybininkai ir t.t.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus