Vš.į. LEIDYBOS SPEKTRAS - agentų mokyklaSkaityti skundą!

Ramune
Komentaras
ir mano draugei buvo taip: nuejo i pokalbi del administratores, o nusiunte kartu su kitu agentu pardavineti peilius: uz viena moki - gauni net du:)
Kukutis
Komentaras
Ot, rupūžės, apsukriai parazituoja.
Džema
Komentaras
ot didelis orumo skundas...
Nimfa
Komentaras
Labai normalus skundas. Aišku, visada įtartina, kai kažkokioj nežinomoj firmelėj atsiranda neįtikėtinai daug darbo vietų - ir vadybininkams, ir indų plovėjoms, ir elektrikams, ir kambarinėms, ir auklėms... Dabar žinosiu, kas po tokiais skelbimais slepiasi. Šiaip, dėl įdomumo, nes man asmeniškai turbūt negresia ant tokių užsirauti.
Zanzibarskis
Komentaras
Nuostabiausia, kad vis dar atsiranda kvailių perkančių pas agentus.
Eziukas
Komentaras
dura tu dura-paskutine dura-jau ne karta cia buvai taip ivardinta-tai dabar isvardinu eilini karta tave-DURA TU DURA!!!!
Nabagui Eziukui
Komentaras
Eziuk, eziuk proto bokste, proto bokste, ir dar karta PROTO BOKSTE, tris kart tau valio.
Mintis
Komentaras
kai ieškojau darbo irgi teko susidurti ne su vienu tokiu skelbimu. bet per pirmą darbo paieškos savaitę susipažįsti su visais tokiais neaiškiais darbdaviais ir paskui pasirodo-kad lietuvoj normalių darbdavių retai tepasitaiko. ačiū dievui šiuo atveju man žiauriai pasisekė. linkiu Kristinai didelės sėkmės ir kantrybės ieškant darbo.
314
Komentaras
Ežiukas kaip ir visi rusai VISUR jaučiasi kaip SAVO smėlio dėžėj...
Belekas
Komentaras
ne eziukas, tu tai ne velnias
Era
Komentaras
paragavau as tos koses taip pat ir i leidybos spektra buvau nuejus ir i ajadra, nesuprantu kaip dar tokios firmos isvis egzistuoja.
Doli-Eziukui
Komentaras
Man atrodo tu komentuoji is lemputes. Tau dave gera patarima ,iseik i lauka, apsidairyk aplinkui ,gal pamatysi ka nors grazaus,teigiamo. O vadinti zmogu DURA sugeba tik tokios pacios DUROS. Daryk isvadas....
Dk
Komentaras
Buvau ir as vienoj tokioj firmelej ir mane buvo ,,isveze,,i Ukmerge,jei neklystu,,,nuostabios kokybes akiniu nuo saules ,,pardavineti,aciu dievui,vakare parveze,pasake,kad praejau ,,atranka,, tik kai as atsisakiau toki malonu darba dirbti,tai vos ne durne,kuri savo laimes nemato isvadino...
Zinoma,kai ieskai darbo,bandai ivairius variantus,bet su tokiomis imonemis geriau neprasideti...
Dk
Komentaras
Ir dar...tokiu firmu dabar yra labai daug....ir jos slepiasi po ivairiais pavadinimais,siulo ivairu darba-o rezultatas tas pats-agento darbas
Belekas
Komentaras
nesamone