Klientas / Tauragė / 2011-09-14 / xxxx304360

www.draudimas.lt (13)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Kompanija www.draudimas.lt
Esu supykes ant kompanijos, kadangi ne iki galo informuoja klienta.
Gryzau is uzsienio, turiu keleta auto, sakau vakare gryzes apsidrausiu nes darbo valandos visur baigesi, reikejo skubiai nusipirkti draudima, nes kita diena reikejo vaziuoti anksti ryte. taigi nupirkau sioje kompanijoje polisa keletui men, imete kainas, nu kagi galvoju imu, paprasiau kad atsiustu i emaila, viskas tvarkoje, tik ismete kad reikia apmoketi. Apmokejau.
Klausia kaip atsiusti, nu kad greiciau butu nutariau kad per emaila, ir kagi apdraudziau, gavau patvirtinima, "Draudimo polisas bus išrašytas per 4 darbo valandas". nu galvoju vakaras einu miegot, ryte kilsiu atsispausiu ir vaziuoju, aha isvaziavau.
nei poliso nei ko, ryte isiutes skambinu nurodytu tel numeriu, aha spekit atsiliepe, pinigus pervedei ir duduok i rageli, taigi lauk svenciu kol atsius, o policijai gali aiskinti paskui kad draudimas - draudimo kompanijoje, o jiems baudele vistiek mokek.
taigi pamoka jei greit nori apsidraust tai cia nesikreipk.
sekmes vairuojantiems.

* * * Reagavimas į skundą * * *

Laba diena,

Nuoširdžiai atsiprašome jeigu nebuvo iš karto atsiliepta į Jūsų skambutį ir atsakyta į Jūsų klausimą. Mes vertiname klientų nuomonę ir stengiamės tobulėti, siekdami viršyti klientų lūkesčius. Norime užtikrinti, kad 95% atvejų draudimo polisus mūsų klientai gauna greičiau nei per 1 darbo valandą.

Norėtume susisiekti su Jumis asmeniškai ir atsiprašyti bei išsiaiškinti galimas užtrukimo priežastis siekiant pagerinti teikiamas paslaugas, todėl, prašome, parašykite mums el. paštu info@draudimas.lt nurodydami savo telefono numerį.

Šarūnas Baleišis
Mažmenos direktorius
www.draudimas.lt

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus