Viršininkų patyčios Lietuvoje (1)
Viršininkė ir kolektyvas » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Kaip jaustis naujokui atėjusiam dirbti į įmonę, kai viršininkė jį žemina ir menkina. Pavyzdžiui, tavo akis viena mažesnė, o kita didesnė. Viršininkė pasikviečia į savo kabinetą įmonės darbuotoją, kai tuo metu nėra administracijos. Jį pradeda žeminti, menkinti, nuvertinti... Pavyzdžiui,tu esi kažkokia nenormali, tu darbų negriebi, aš nežinau, ką man su tavimi daryti, tu čia užsikasi, į tavo darbo vietą pretenduoja aštuoni žmonės, tu tik esi pabaigusi vidurinį išsilavinimą, tu nieko nemoki...
Kaip jaustis žmogui,kai iš jo tyčiojasi, kai stengiesi dirbti, kai esi įgijęs išsilavinimą, kai turi įgytą specialybę. Su žmogumi elgesi, kaip su šiukšlių talpa.
Jeigu jau taip nieko nemokėjau, tai kodėl tada prašydavo viršininkė, viršvalandžius dirbti.
Išvada tokia, kad Lietuvai nereikia mandagių, punktualių, tvarkingų, sąžiningų, darbščių žmonių.
Reikalingi tik tokie, kurie yra įmonių senbūviai, kurie apkalba kiekvieną darbuotoją (iš blogosios pusės), net ir visą įmonės administraciją, įskaitant ir įmonės direktorių, atėjusį naujoką nuteikinėja, kad tą pačią dieną išeitų iš darbo, po darbo išveža vyresnio amžiaus moterį į ligoninę, tai pakuotojų kolektyvas, linki jai pačio blogiausio. Tai yra šlykštu. Va čia yra nenormalu.

Gairės: kolektyvas virsininke darbo salygos bendravimas
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus